Faterok motoron

Wild Hogs

2023.08.26 Ergit

Maga a helyzet, faterok motoron, már komikus, és még el sem kezdődött a film! A színészek játéka szintén első osztályú!

Lerágott csont és erősen sablonos, ezerszer megírt történet. Az alakítások is inkább gyengék és erőtlenek. Felesleges film, felesleges rá időt pazarolni.

2020.08.21 indingo

Az előzetesben minden jó poént lelőttek. Kicsit nyögve nyelős a története, darabos az egész, de egyszer azért meg lehetett nézni.

2017.10.14 Deku

Imádtam benne Tim Allen-t mindig is kedvencem volt a Télapu óta. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is. Nekem ez így ahogy volt, teljesen bejött. Javaslom mindenkinek.

2016.02.20 rbernadett

Szeretem az olyan filmeket, amikben a színészek tudnak nevetni saját magukon és bevállalnak olyan filmeket, amik már saját maguk paródiája. 4 idősödő motoros, akik már belefásultak a családapaságba vagy éppen a papucsférjségbe úgy döntenek, hogy még ... Több

2018.12.29 HE7EDIK

Régen láttam már ezt a filmet, de remek kikapcsolódás volt újra látni. Az embernek eszébe jut, miket tervezgetett fiatal fejjel, felnőttként pedig mire vitte. Elég kevés ember jut ilyenkor arra, megvalósultak az álmai, tervei. Főhőseink is ebben a ci... Több

2020.08.26 Szilonka

Kicsit olyan papás volt a története, hogy na majd mi megmutatjuk. Értem én, hogy ez poénos, de valahogy kicsit erőltetettnek éreztem az egész storit.

2020.03.18 elekm90

Rém gyenge, sablonos komédia gyenge forgatókönyvvel és egyszerű poénokkal. Tipikus "régi banda újra összefog és megmutatja, hogy még mindig tud" film. Szegény William H. Macy-t sajnálom egyedül, hogy ehhez a nevét adta, a másik 3 főszereplőtől már megszokhattuk ezt az utóbbi években. 3/10

2019.07.20 Ms. Akárki

Nagyon jó film. Remek kikapcsolódás volt főleg a kiváló szereplőgárda miatt. Végignevettem az egészet, de nem fél beszélni a "kapuzárási" pasis témákról sem. Tim Allen karakterét nagyon szerettem. Egyik kedvenc színészem.

2019.02.20 harnas1207

Nagyon komoly a színészi gárda és ez igaz a mellékszereplőkre is. Azonban a film nem lett túl vicces. A történet is már sokadjára lerágott csont. Ilyen színészekkel ezerszer jobb filmet is lehetett volna forgatni.

2023.06.06 Gamehun638

Sose értem.. Több túlértékelt film is kapott már több folytatást. Ez az alkotás azóta semmit. Kicsit mű, de jó színész választással. Motorosoknak kötelező.

2016.10.22 vivikejencikelara

Olyan mintha nem is film lenne .. mintha igazából ilyenek lennének az "öregfiúk". Élvezhető kis film lett belőle és azért a végén megdöbbent a szemüveges fickó mire nem képes a szerelem miatt. Jó!

2016.10.07 adamkatka

Nagyszerű rendezés és karakterek, imádtam minden jelenetét. Jó szereplőválogatás,nagyszerű dramaturgia, vicces, frappáns, élvezetes és eseménydús. Megnevettetett, nagyon humoros. A színészek személyes kedvenceim.

2016.11.13 goat2000

Egy jó kis vígjáték, amin még lehet nevetni is. Elég egyedi a sztori, a színészek nagyon jók a szerepre és a forgatókönyv is jó. Nagyon jók a poénok benne, egyszer legalább érdemes megnézni mindenkinek.