Harag

Fury

2020.05.02 BÉLA Nézhetetlen

A győztesek írják a történelmet

Rövid leszek. Kurt Knispel ö egy valódi harckocsizó ász volt. Nagy szerencséjük volt a jenki harckocsizóknak hogy nem találkoztak Pl: Michael Witmanal.

2016.02.08 Nathan03

Vártam Brad Pittnek ezt a háborús drámáját. De még is valahogy többet vártam nem azt mondom hogy csalódás mert voltak a filmnek nagyon jó jelenetei amik tetszettek de lehetett volna mélyebb is a történet. De ennek ellenére jó film aki szereti a háborús filmeket nézze meg mert tényleg vannak a filmnek erős jelenetei.

2017.08.14 czigler.nora

Egynek elmegy, de azért erősen hamisítja a valóságot, megint egy amerikai mese. Én azért élveztem, mozgalmas és izgalmas film volt, egyszer érdemes megnézni.

2015.05.29 Evcsi95

A háborús jeleneteknél úgy éreztem magam, mintha épp egy Csillagok háborúja adaptációt néznék. Rengeteg volt a harc, a vér és az erőszak is. Lehetett volna ezt másképpen is.

2015.11.21 irongozu

Számos háborús filmet láttam már és ezt mindenképpen a jobbak közé sorolnám. A Tankos filmek rangsorában pedig nekem ez a Lebanon című film után a második legjobb.

2017.06.23 Olivér Rózsa

Vártam ezt a filmet hogy jelenjen meg, és meg kell hogy mondjam nem csalódtam. Háborús filmek között nálam elől van. Bead Pitt jól alakított itt is! 5 csillag

2020.12.26 Maver17

Kiváló

Nekem tetszett a film. Látványos, és megmutatja, hogy milyen volt valójában a háború akkoriban.

2015.05.13 hejnekem

Sokkal hitelesebb és szórakoztatóbb második világháborús film lett, mint az előtte gondoltam volna. A történet és a vége eléggé hollywood-ias lett, de ettől eltekintve ez egy izgalmas film jó színészekkel.

2016.01.07 kissjanos21

A második világháború mindig is hálás téma volt a filmkészítőknek, hiszen méretei minden szempontból adják magukat arra, hogy a legkülönbözőbb történeteket válasszák ki és meséljék el, legyen az ismert hadi esemény feldolgozása, pátoszos küldetés moz... Több

2016.04.25 gazsika1978

A film kellően kimért tempóban halad előre, a csatajelenetek tökéletes technikai megvalósítással vannak levezényelve, minden lövés, minden robbanás fájdalmasan valószerű, a közepén lévő tankcsata négy Sherman és egy Tigris között, döbbenetesen erős é... Több

2016.08.09 tvmérnök

Kicsit talán túl sokat vártam a filmtől az előzetes alapján. Nem egy rossz háborúról szóló fil. Hozza annak minden kellékét. Bár a történet lehetne tartalmasabb és kreatívabb is. Egyszer azért megéri megnézni.

2015.10.07 AE1205SB

Ezzel a filmmel én nem tudok nagyon mit kezdeni, nincs is igazán története sem, amolyan se íze se bűze. Csak a színészi munka miatt nem adok kevesebbet három csillagnál, de itt meg is jegyezném, hogy Brad Pitt számomra ebben a filmben sem tudott sokat mutatni, ellenben Shia LaBeouf nagyszerű volt.

2015.07.11 moony5972

A bemutató alapján nagyon vártam a filmet és szerencsére csalódnom se kellett benne. Egy nagyon vagány nagyon jól összerakott filmet kaptam, ami tele volt sok jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)

2016.02.11 Rayman102

Szerintem ez egy teljesen korrekt világháborús film. Jó színészekkel jó izgalmas akciójelenetekkel és drámai kapcsolatokkal. Aki nem látta és szereti a háborús filmeket az nézze meg.