Gimiboszi

Election

2018.01.15 ArpiHajdu és Réci

Szegény Election…

Szegény Election… ez lenne ugyebár Alexander Payne alkotásának az eredeti címe, ám sikerült egy olyan magyar címmel ellátni, amelynek köszönhetően sokan azt mondanák: „Ilyen filmet én biztos nem nézek meg”. Még ha a fordítás nem is pontos, én azt mon... Teljes kritika

2017.09.27 SzFa

Valóban nem túl emlékezetes vagy élvezetes film. Lehetett volna belőle többet kihozni, de itt most ennyi sikerült. Végig lehet nézni, de azért senkinek sem ajánlom, mert unalmas.

2016.02.14 doroffee

Értékelem a filmet, de tőlem nagyon távol áll, pont azért, mert rengeteg olyan elem van benne, amely a magyar kultúrában nem ismerős. És pont ezért nem tudtam teljesen ráhangolódni a történetre, erre a diákelnökös dologra. De amúgy a mondanivalója nagyon ott van.

2016.04.04 kissjanos21

Nekem azt kell, hogy mondjam nekem tetszett. A film olyan mély és komoly témát ölel fel, mint a politika természete és az egyes benne részt vevők személyisége. Sok emberi kapcsolatot feszeget ez a roppant jó forgatókönyvvel rendelkező film. Szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.12.16 fazekasanett92

Ahogy a címe is sugallja ez a film szerintem tiniknek való , középkategóriás, nem túl mély nyomot hagyó vígjáték , ami tele van sablonnal és felesleges üresjáratokkal , semmitmondó és üres tartalommal.

2015.09.01 Mr. Zero

Nem voltam odáig érte. Értem, amit mondani akar a film, de nem kötött le, szó szerint vártam, hogy mikor lesz vége. Egynek elment, azért de ennyi. Átlagosan közepes a kategóriáján belül.

2017.11.27 Imlah

Annak ellenére hogy nem egy mai film mégis egy időtálló, szórakoztató dráma, amit ma is szívesen megnézek. Kellemes a humora, jól alakítanak a szereplők.