Hetedik érzék

Hetedik érzék

Stir of Echoes

Tom (Kevin Bacon) egy ártatlannak induló hipnotizálás súlyos következményeit viseli: lidérces álmok, képek gyötrik. Hangokat hall, zaklatott szüntelen. Kisfia, Jake (Zachary David Cope) is igen különös mostanában. Tom megszállott nyomozásba kezd, melynek során kideríti, hogy… Több

Forgatókönyvíró: David Koepp
Premier (HU): 2000.06.15.

2021.12.16 elekm90

Nézhető film, de egy nagyon tipikus korabeli (értsd: 90-es évek vége, 2000-es évek eleje) misztikus thriller a kissé elvarázsolt hangulatával és túlvilági témájával. Horrornak semmiképpen nem nevezném, néhány jump scare kivételével nincsenek ilyen elemek benne. Bacon viszont szokás szerint jól hozza a főszerepet.

Sok mozifilm készült ebben a témában,így annyira nem izgultam halálra magam.Érdekes,és feszültséget gerjeszt,csak kissé tucatjellege van.A filmen rengeteget dob Kevin Bacon szereplése,ő nagyban hozzájárul,hogy a mozit a jobbak között emlegessük.

2018.10.21 Norbert93

Lassan hömpölygő, sejtelmes és magával ragadó thriller/horror. Majdnem klasszikus.

2019.01.18 Bizsu82

Ez a film nálam a TOP 10-ben van! Nagyon jól összerakott és izgalmas. Egyedi, profi, színvonalas, profi rendezés. A színészek alakítása meggyőző, hitelesen szerepelnek. Egyik kedvenc!

2020.11.07 Róbert Molnár

Érdekes és figyelmet lekötni képes, szellemes thriller a múlt évezred végéről. Simán ajánlom a műfaj kedvelőinek, mert nem rossz film.

A bébiszitter a pamlagon ülve attól a szerzőtől olvas, aki a film alapjául szolgáló könyvet is írta, nevezetesen Richard Mathesontól.Szerző: rbernadett