Aki bújt, aki nem 4: Újjászületés

Aki bújt, aki nem 4: Újjászületés

Jeepers Creepers: Reborn
despy

Az ország minden tájáról fanatikusok, gorehoundok és horrorrajongók százai özönlenek Louisianába a legendás Horror Hound Fesztiválra. Köztük van Sam (Gabriel Freilich) és barátnője, Laine (Sydney Craven). Ám minél közelebb kerül a rendezvény, annál rosszabbá válnak a Laine-t egyre jobban kínzó,… Több

Rendező: Timo Vuorensola
Forgatókönyvíró: Sean-Michael Argo
Ország: Finnország, Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2021.12.23. | Telekom TVGO (2023.03.23.)
Forgalmazó: ADS Service

2024.01.28 Interfectorem Sabnock

A gumibácsi negyedszer is!

Az első rész nem volt (nagyon) rossz. A második rész már csak simán klisés és rossz volt, ráadásul önismétlő. A harmadik egy híg f.sba mártott celluloid hulladék. Na és a negyedik? Már bevettem egy gyomorkönnyítő tablettát, legalább az emésztésem leg... Teljes kritika

2022.11.12 Eastern79

A sorozat leggyengyébb része

A Jeepers Creepers erőssége abban rejlett, hogy a misztikumot remekül ötvözte a horror sötét világával. Nem öncélú vérfürdő volt, hanem egy jól kitalált sötét fantasy, és bár a legelső részt a többi sem múlta felül, ez valószínűleg megásta a franchise sírját. A történet, azon túl, hogy sablonos, hemzseg a logikai bakiktól. A szörnyet már az első percektől fogva mutogatják, hozzáadtak egy teljesen felesleges woodoo vonalat, ráadásul a színészi teljesítmény is egyenesen pocsék, hangulata meg egyáltalán nincs, legalábbis ami méltó lenne egy horrorfilmhez. Kár volt elkészíteni, ötlettelen, gyenge folytatás.

2022.10.05 despy

A színészi játék kínosan rossz volt. A rendező teljesen elrontotta az általunk ismert és szeretett főgonoszt. Egyáltalán nem ajánlom ezt a filmet. Maradjatok távol tőle, amennyire csak tudtok.

2022.07.19 tony6

Az eredeti egy remek horrorfilm volt, ez a szörnyszülött csak tönkretette az örökségét.

2023.03.21 polgy

Ennek kár volt kibújnia…

…én meg bárcsak inkább bújócskáztam volna! Értékelhetetlen filmnek tartom, sem a történet, sem a sokszor lerágott sztori, sem a „színészi alkotás” nem érdemel szót. Elvesztegetett 88 perc.

A film forgatását 2020 decemberében kezdték meg és 2021 februárjában fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Chase karakterét alakító Imran Adams színésznek ez volt az első egész estés filmje. Ezelőtt csupán rövidfilmekben és tévésorozatokban vállalt szerepet.Szerző: Kóborló

A filmben van egy szóbeli utalás Timo Vuorensola, a rendező egy korábbi filmjére, a 2012-es Iron Sky-ra.Szerző: Kóborló

Ezt a részt sokkal inkább a 2018-ban útjára indított képregénysorozat inspirálta, mint a korábbi három film.Szerző: Kóborló

A film mindössze három napig volt elérhető az amerikai és az angliai mozik műsorkínálatában. Szerző: Kóborló

(2022. 10. 28.)
Jeepers Creepers Reborn (2022)
Ha szerettétek az első két epizódot, akkor tilos megnéznetek; ha még nem láttatok egyetlen Jeepers Creepers részt, akkor a közelébe ne menjetek. Amennyiben csak úgy unatkozásképpen pillantanátok rá, mert éppen nincs más a közelben, szintén ne tegyétek. Ha nem volt elég rossz nektek harmadik, csakis akkor vegyétek a fáradságot. Mindenkinek, minden m... Több