Akkor éjjel

La nuit du 12

2024.01.22 bajkaizoltan

Nem nekem való film, húsz percig bírtam nézni.

2023.07.25 Jocpappa

Jó sztori, remek karakterek, érdekes párbeszédek, emberi és életszerű jelenetek. Csak nagyon elnyújtva, túlságosan lassan tálalva. Tetszett, és ajánlom azoknak, akik szeretik a lassan kibontakozó, beszélgetős filmeket. Lehet róla egy csomót beszélgetni utána, az ilyet szeretem.

2023.09.27 Fikatours_blogger

Leköti a nézőt, de...

Eleve nem értem, mi inspirálta a szerzőt egy megoldatlan bűntény megírására. A nemek közötti viszony ráhúzását erőltetettnek éreztem, mondanivalónak pedig kevésnek. Egyedüli érték, amit találtam benne, a rendőrnyomozók munkájának realisztikus ábrázolása.

2023.11.29 József-Lendvai

Néhol egy kicsit vontatott, és van benne némi indokolatlan férfigyűlölet is. De összességében érdekes megközelítés, nem rossz.

2023.06.01 joonimrod

Egy kiváló depressziós pszichodráma, ami talán a Zodiákushoz hasonlítható. Ezzel talán túl sokat is mondtam róla. Mindenképp látni kell!

2023.06.02 MrBlond

Egy apatikus krimi a megfáradt igazságszolgáltatásról és egy ügyről, amely rémálommá válik a magányos főszereplő biztos számára. A nők elleni erőszak és az intézményes áldozattá válás rendkívül releváns ábrázolása, de mindenekelőtt egy gyönyörűen leh... Több