Levelek Júliának

Levelek Júliának

Letters to Juliet

Sophie, aki újságírói karrierre vágyik, Victorral, a munkájának élő szakáccsal él együtt. Ahelyett, a Spohie-val való jövőjére koncentrálni, teljesen leköti saját étterme megalapítása. A pár romantikus vakációra indul Veronába, de Sophie legnagyobb megdöbbenésére Victor figyelmét inkább a… Több

Premier (HU): 2010.08.05.

2019.06.01 kevelin

amanda seyfried a mamma miaban mutatja élete eddigi legjobb alakítását de ebben a filmben is nagyon szimpatikus a színészi játéka. a történet egy egyszerű szerelmi történet dolgoz fel de nem túl giccses nem túl sok. alapvetően nem szeretem az ilyen filmeket de ez tetszett

2018.03.17 indingo

Nem egy szokványos romantikus történet, az alapsztori sok újdonságot hozott. Tetszettek a helyszínek szinte érzetme a melengető napsugarat a vállamon.

2016.08.07 Dorkateo

Romantikus filmnek kitűnő, igazi csajos darab. Ráadásul megtudtam, hogy az idős pár, akiket Vanessa Redgrave és Franco Nero alakít, házasok lettek, bár gyermekük házasságon kívül , sokkal korábban született.

2019.05.18 Ms. Akárki

Nagyon édes szerelmi történet az olyan embereknek, akik szeretnek azon ábrándozni, hogy bárhol belebotolhatnak az igaziba és persze a legváratlanabb helyen. Gyönyörűek a forgatási helyszínek és a szereplőgárda is tökéletes. Sophie karaktere nagyon hálás szerep és Amanda tökéletesen megragadta a lényegét.

2015.03.24 Ancsi

Nagyon szép film. Szeretettel teli. Jó volt nézni.Amanda Seyfried már ekkor megmutatta, milyen jó színésznő. Mély film lett, bátran ajánlom.

A filmben látható "Júlia udvar"-ban nem található meg az "üzenetek fala", az csak díszlet a film története miatt.Szerző: Curacao86

Vanessa Redgrave és Franco Nero a valóságban házasok. Így nagyon is hihető, amikor a filmen könnyes szemmel találkoznak, hiszen a valódi történetük az, hogy van egy közös fiuk, de csak évtizedekkel a születése után, 2006-ban házasodtak össze.Szerző: Dorkateo

Modern család
2009