Marley meg én

Marley & Me

2022.12.12 Fikatours_blogger

Mindennapos sztori

Lineáris történetet egy házasság első évtizedéből. Semmi fordulat, még igazi konfliktus sincs, viszont van benne csodaszép Jennifer, sármos Owen, cuki kutya, és úgy látszik, ez elég 82%-hoz.

Ez meg mi? Hihetetlen gyerekes,semmitmondó story,nulla színészi munkával,egy totálisan gagyi történettel. Ezzel O.W.és J.A. megerősítette hogy gyengécske,"zs" kategóriás színészek. Ennyi,semmi több!

2016.11.19 ArpiHajdu és Réci

A Marley meg én egy csodálatos családtörténet, amelynek középpontjában Marley, a rosszcsont kiskutya áll, akinek életén keresztül végigkövethetjük a fiatal házaspár első együtt töltött éveit, a karrierépítést, amikor eltervezik, hogy kisbabát szeretn... Több

2016.09.16 puffancshercegnő

Csodálatos film volt. Szinte mintha több stílusú filmet egybegyúrtak volna, és mégse volt sok belőle. Volt benne vicces, volt benne megható pont jó arányban. A színészek tökéletes választások voltak. Többszöri megnézésre is ajánlom

2018.03.26 szaka123

Egyszer nézhető, családi film, kicsit szomorkás véggel. Tipikus komikus színeszekkel, Jennifer Aniston, Owen Wilson. Nem érdemes sokat várni tőle, pont arról szól, amire számít az ember. Aranyos film egyébkent, vasárnap ha nem tudunk mit nézni, egyszer belefér ez is.

2016.10.25 MP170506

Mivel imádom a kutyákat, imádom ezt a filmet is. Nagyon aranyos történet, amely bemutatja, hogyan tud egy kutya családtaggá válni. A vége nagyon megható, sose bírom ki sírás nélkül...

2019.12.19 TomÁcs

Owen Wilson nem kedvelem, de ezt a filmet annál inkább. Helyes és érzelmes történet sok humorral, de a drámai vonal is erős.

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és egyben keserédes történet. Az egyik legjobb kutyás film amit eddig láttam. Az első "gyereke" a párnak, aki az első gyerekükkel nőtt fel. Sok vicces jelenet is van a filmben mint pl amikor várják, hogy a csaj nyaklánca újra napvilágot lásson Marleyból. XD

2018.08.14 BoBamburg

Az a baj az ilyen filmekkel, hogy semmilyen. Nem szól semmiről, bemutatja egy átlag amerikai pár átlag életét, annyi plusszal, hogy van benne egy idegesítő kutya. Persze, akik nagy kutyabarátok, azok biztos élvezik majd.

2015.06.05 Dodi

Kedvenc, kedvenc, kedvenc! Hihetetlenül aranyos film. A története kiváló, szórakoztató. A szereplők nagyon jól hozzák karakterüket. Hát a film vége... a mai napig, ha nézem sírok, de így volt kerek ez a film!

2017.10.14 kevelin

Nem szeretem Owen Wilson-t de bben a filmben jót alakított. Teljesen mindegy mennyiszer nézem meg mindig elsírom magam rajta. A kutya nagyon édes, eleve nagyon szeretem a kutyás filmeket. Mindenkinek ajánlom

2017.10.03 SzFa

Igazán szívmelengető történet, van hogy nevetek, de képes vagyok rajta elsírni is magam. Olyan történet kapunk a amire minden annyian vágyunk, egy csodálatos élet, néha kisebb nehézségekkel.

2015.05.26 zsanett0820

Nagy állatbarát vagyok, ezért ez a film egyértelműen magával ragadott. Csodálatosan bemutatja, hogy milyen helyet foglal el a szeretett állat egy család életében. Bár maga a film nem egy nagy durranás, amire mindenki vevő, a célközönségnek szerintem ... Több

2018.07.06 oneminute

Nagyon szuper kis film egy kutya igazi családi életéről. A vége nagyon megható és megrázó egy igazi állatbarát részére.