Marley meg én

Marley & Me

2016.08.13 tvmérnök

Az egyik leges legjobb vígjáték és kutyás film is egyben. Jó színészek, jó történet és rengeteg humor meg realitás. A végén garantáltan szem nem marad szárazon.

2015.10.06 AE1205SB

Egy hihetetlenül aranyos és szórakoztató film. Nagyon tetszett az egész történet, sokat lehetett rajta nevetni, a vége pedig igazán megríkatja a nézőt!

2015.06.30 Prücsök

Nagyon aranyos film! A történet nagyon vicces és érzelmes! Hihetetlenül jók a színészek, Owes Wilson és Jennifer Aniston nagyszerű párost alakít! A film vége nagyon megindító lett! ÖTÖS!

2016.10.09 niky86

A Marley meg én a kutyás filmek közül az első számú kedvencem. Remek vígjáték és szívbe markoló dráma a kedvenc színészeimmel. Nagyon megható, könnyfacsaró a vége.

2017.03.01 Zenta

Az egyik legszerbb és leginkább megható kutyás film, amit valaha láttam. Egyszerre vicces és elszomorító. Nem lehet elégszer megnézni, csodálatos film az ember és a kutya közti őszinte és mély kapocsról.

2015.06.28 Buborék

Legnagyobb KEDVENC! Nagyszerű film, remek kikapcsolódást nyújt. Aranyos, szerethető karakterekkel, kiváló humorral! Magával ragadó a film, ami egy kicsit mindig megríkat!

2016.07.25 N.Béla

Aranyos és szerethető történet egy család egész életéről. Nagyon szeretem az állatokat, a kutyákat, nekem is van kettő, úgyhogy éppen ezért is örülök az ilyen érzelmes kutyás filmeknek manapság. Remélem egyszer lehet egy ilyen fajtájú kutyám is, mert nagyon aranyos volt.

2015.06.27 Mócii

Kedvenc, kedvenc, kedvenc! Imádnivaló film, a történet a színészek, minden tökéletes. Hihetetlen, hogy mennyire visszaadja, mit is jelent egy kutya egy családnak! Kiváló a film, a végén a mai napig pityergek...

2015.06.17 AESB

Imádom a kutyákat, ezért elfogult vagyok és imádom a filmet is! Nekem ennek a filmnek a nézése egy kiváló kikapcsolódás, humoros, érzelmes és a végén mindig megsirat!

2015.06.19 Kellangy

Nagyon szép film, természetes történet, bárki bele tudja helyezni magát a szerepbe. Kedves szereplők, állatszeretet, minden ami egy jó családi mozihoz kell. Ajánlom.

2018.01.03 Dius0520

Ez az egyetlen film a világon, amit csak a háromnegyedéig tudok megnézni. Egyszer láttam végig, 2 napig bőgtem. :) De tényleg nagyon jó film, nagyon jól ábrázolja, hogy hogyan tudunk egy kutyára már családként tekinteni.

2015.03.24 RókaÚr

Nagyon szép film. Egyrészről egyszerű és bájos, másrészről viszont vannak benne szerintem komoly, de legalábbis fontos érzelmek, hangulatok, amiket nagyon jól átad. Igaz, hogy kicsit klisés ez a kutya-gyerek, és akkor ezzel akarunk tarolni, de hát ha... Több

2016.07.16 zselyke

Talán ez volt Owen legjobb filmje erre a filmre biztos 5 csillagot adok.

2017.10.06 orlandooo

Igazán aranyos film, még meg is sirattam Marley-t a végén, nagyon jó film, csak ajánlani tudom mindenkinek.:)