Mielőtt megismertelek

Me Before You

2016.10.18 Fahéjgolyó

aki olvasta a könyvet, biztos többet vár tőle, de én, aki nem olvastam, azt kaptam amit vártam, egy romantikus történetet. tetszett a helyszín és az alaphelyzet, a színészek jók voltak benne, és amit kiemelnék, hogy nem a romantikus filmekre jellemző sablonnal zárták a filmet, így nem lesz klisés.

2017.01.03 MMcFly2015

Évente egyszer barátnővel neki ugrok egy általa választott romantikus drámának. Most erre került a sor. Nincs bajom a műfajjal sőt, az Egy nap c. film kimagaslóan jó volt, mai napig a kedvencem. A Szerelmünk lapjai és a Csillagainkban a hiba is hatot... Több

2017.07.23 Lonka

A legszívszorítóbb romantikus film, amit manapság láttam. A legkeményebb szív is meg tud lágyulni, ha a szerelemről van szó, de itt sajnos visszafagyott az a szív.

2017.12.09 Greeta

A szívem szorult össze tőle. Ha valakinek van a közelében beteg ember az részben át tudja érezni a dolgokat. Felfoghatatlan mit érezhetett a lány, amikor elveszítette szerelmét.

2021.01.06 KCintia

Nagyon sokszor láttam

Szerintem fantasztikusan fel lett építve ez a film. Vicces, drámai, romantikus. Nem elég csak egyszer megnézni.

2019.01.23 Timcsi

Tetszett, hogy sok szempontból mellőzi a sablonos megoldásokat. Elég sokkoló a vége, abszolút nincs benne a történetben.

2018.03.21 hackerjulcsi

Nagyon klisés, erőltetett és borzasztóan csöpögősre sikerült sajnos ez a film.. már-már annyira, hogy nem is igazán tudtam élvezni, mert gyakran a fejemet fogtam, hogy "nee". De ennek ellenére el kell ismernem, hogy a maga műfajában mégis egy közepesen jó filmről van szó. A romantikus lelkek szeretni fogják :)

2019.04.21 petraszab

A szerelem nem ismer határokat. Imádtam, ahogy a két fiatal között kibontakozik a kapcsolat, a végére mást vártam.

2017.08.06 felicity

Romantikus történet. Nagyon tetszett. A vége szomorú volt de ezt a filmet csakis csak ajánlani tudom.

2016.08.03 ANdraS

Átlagos romantikus dramedy. Igaz, hogy Emilia Clarke nagyon jó kedvet tudot csinálni a nézőnek szerepével, de a sztory szerintem nagyon gyenge volt. És a rendezőnek valahogy nem sikerült elég mélyen kirajzolni a karaktereket. Az, hogy a főszereplő eg... Több

2019.06.04 Bizsu82

Aki szereti a romantikus , csöpögős filmeket, annak biztosan bejön ez a film. Romantikus, melankólikus, és a cselekménye is ötletes, nem sablonos. Kategóriájában jó film.

2021.04.20 Rea387147

Személy szerint nekem nagyon tetszett, fantasztikusan lett ez a film. Vicces, romantikus, kis drámai jelenetekkel meghintve. Viszont elsősorban a romantikus filmeket kedvelőknek ajánlanám ezt a filmet, hiszen nem mindenki van oda az ilyen romantikus ... Több

2017.12.31 Zsceeeka

Rosszabbra számítottam (nem is tudom, miért), azt hittem sokkal érzelgősebb lesz, vagy lehet, hogy az is volt, de jól voltak adagolva az érzelmi dolgok. A színészek tetszettek, a sztori aranyos, megéri megnézni egyszer.

2020.11.05 Annuska

Annyira szerettem az Emilia Clarke–Sam Claflin párost együtt. Szívbemarkoló film, zsepiket be kell készíteni.