Mielőtt megismertelek

Me Before You

2017.02.06 Enjoy

Tipikus szívszorító dráma profi színészekkel, akik jól alakítják a karaktert. Kategóriájában átlaghoz képest jobb film. Színvonalas, magával ragadó a története.

2016.12.07 Szorcsik

Épp a napokban beszélgettünk arról a barátaimmal, vajon van e az embernek joga ahhoz, hogy döntsön arról, mikor ér véget a saját élete. Tisztességes-e ez azokkal szemben, akiket hátra hagyunk. Erre a kérdésre nem ad választ ugyan a film, viszont bemutat egy nézőpontot. Nagyon megható alkotás.

2016.11.01 kicsimano

Aki szereti a drámákat, illetve azokat a filmeket, melyek könnyet csalnak az ember szemébe, az ne hagyja ki a Mielőtt megismertelek-et. Engem nagyon meghatott a történet.

2016.10.12 tiszaizsofi

Csöpögős, átlagon aluli, nyálas dráma. Unalmas és visszafogott, túl átlagosak és sablonosak a karakterek és a jelenetek egyaránt. Vontatott mederben folyik a cselekmény, összecsapott a vége.

2016.07.28 feketerigous

Imádom ezt a filmet, csak Sam Claflin miatt akartam megnézni, és őszintén nem vártam ennyit ettől a filmtől. Az első tíz percben magával ragadott ez a nagyszerű történet. Fantasztikusra sikerült film, mindenkinek ajánlom, aki szereti a romantikus filmeket. Váratlan fordulatokkal teli film. Örök kedvenc! :)

2016.06.14 Edeske

Mélyreható és érzelmileg megfogó dráma karakteres szereplőkkel, akik hitelesen alakítanak. Igazán beleéltem magam az eseményekbe. Igazi hiteles dráma.

2017.02.09 Ancsus

Maga a történet nagyon szép és megható, csodálatos romantikus dtáma. Viszont nekem a női főszereplő karaktere kicsit mű volt, néha már-már zavaró volt, hogy ennyire butácska.

2017.12.06 Imlah

Magával ragadó, romantikus, érzelmileg megfogó dráma, aminek van mondanivalója. Hatásos, még napokkal utána is elgondolkozik, agyal rajta az ember, hat a nézőre.

2016.07.21 K.bogi

Nagyon szívbemarkoló kis történet. Laza kis péntek esti vígjáték szerűség. Sokszor keserédes, szomorkás, de ez főleg a végkifejlet miatt is van. Nagyon aranyos a szerelmi szál, bár én jobban kidolgoztam volna a helyükben akárcsak a könyvben is. Szerintem túl sokat változtattak a könyvhöz képest.

2016.07.19 Bog1

Nagyon tetszett. Pár hete láttam egy nagyon kedves barátnőmmel. A könyv is nagyon tetszett csak zavart az a pár lényeges változtatás. Az az érdekes hogy rengeteget lehet rajta mosolyogni, nevetni, aztán a felétől kb végigsírja az ember. Kényes kérdéseket feszeget ez a film és ez miatt is.

2017.01.15 holnaputan

Gyönyörű film, talán a legjobb tavaly. Felkavar, megnevettet, megsírat és közben érzed, hogy ember vagy.

2016.12.02 gubimari

Néha kicsit infantilisnak, bugyutának, valóságtól elrugaszkodottnak éreztem a történetet, ezért adtam rá csupán átlagos értékelést. Ebből az alaptörténetből egy sokkal jobb filmet is lehetett volna készíteni.

2016.11.22 csocsicsoda

Azt hittem, hogy egy szokványos film lesz összejönnek love mindhalálig. Hát nem. Eléggé felkavaró alkotás csak erős idegzetűeknek.

2016.08.23 beus1987

Remek film volt és örültem, hogy feliratosan vetítették, én jobban szeretem hallani a színészek eredeti hangján a történetet.