Mielőtt megismertelek

Me Before You

2016.07.25 Leilani

Azt hittem, hogy egy unalmas, nyálast történet lesz, de a testvérem rábeszélt. Nem bántam meg, hogy elmentem vele. Az egyik kedvenc filmem lett. Nem csöpög, kellően humoros, nagyon izgalmas kis film. Mindenkinek ajánlom, még azoknak is akik nincsenek oda a romantikus filmekért.

2016.11.22 stomachh

Szivhez szolo film, remekul kivitelezve.

2018.07.17 czerik

Jó film, ajánlom. Igazi romantikus dráma.

2016.08.05 Timike

Igazán szép, romantikus film. Talán az első olyan mozifilm, amit egy picit meg is könnyeztem. Engem a főszereplő hölgy sem idegesített.

2016.11.22 Borga

Elő a zsepikkel, ha valaki úgy dönt, megnézi a Mielőtt megismertelek-et. Rendkívül megkapó, megható film, amin mindenkinek garantáltan összeszorul majda szíve. Szép történet.

2016.09.17 HannaK

A végével nem tudtam és nem is tudok azonosulni a mai napig, de nagyon tetszett.

2016.09.20 Evcsi95

Én odavoltam érte, nem csoda, hisz lányból vagyok. Jó kis szerelmi történet, egy elég erős véggel. Remélem a folytatást is megfilmesítik majd.

2023.04.02 Tibor397141

Remek romantikus film, nem igazán férfiaknak való, de van az a pillanat, amikor maradni érdemes a képernyő előtt. Kiszámítható, nem szirupos (annyira), de gyorsan elrepült az idő.

2017.12.30 authorgirlll

Miért kell ennyire reálisnak lennie a végének? A film nem azt mutatja meg hogyan ment meg a szerelem csupán azt hogyan tesz boldoggá a szerelem de ez nem változtat az élet nagy döntésein. Aki megnézi készítse a zsepit.

2016.08.21 Kirana80

A minap sikerült végre látni a filmet. Meg kell, hogy mondjam regényadaptációként fantasztikus, ami filmeknél nem könnyű. A főszereplők hitelesek, s úgymond mintha ilyennek képzelte volna az ember a helyszíneket is, és szinte minden apró részletét a ... Több

2016.07.30 cinderella

Egyszerre vicces és szívszaggató film. Nem nagyon szeretem az ilyen típusú filmeket, csak azért néztem meg, mert épp nem volt jobb, de kellemesen csalódtam benne. Egyedül a vége nem tetszett.

2020.08.03 violet_hope11

Az a fajta a film, amin nevetni és sírni is lehet. Emilia Clarke alakítása kiemelkedő. A végével nem vagyok kibékülve, de még így is szerethető film. Romantikus filmek kedvelőinek biztos, hogy tetszeni fog.

2016.10.13 Hablaty

Ez egy szerethető romantikus történet. Nagyon megható a vége, kíváncsi vagyok a könyvre.

2016.11.29 Ercsi

Nagyon megindító, szomorú történet, szinte imádkoztam azért, hogy máshogy alakuljon a film vége. Számos komoly, nehezen megválaszolható kérdést indukál a film, melyekre helyes válasz talán nem is létezik.