Mielőtt megismertelek

Me Before You

2016.10.07 ftbnny

Klisékből és sablonokból építkező, inkonzisztens történet, kidolgozatlan, elnagyolt karakterek, én ezt a filmet azért néztem végül végig, mert ha már elkezdtem...de csak ilyen 20 percnyi részletekben sikerült legyűrnöm. Teljesen felejthető cucc, kuko... Több

2019.02.19 Missy326

SPOILER: zsepi legyen kéznél

Soha, egyetlen film sem volt rám olyan hatással, mint ez. Lou és Will szerelme az a szerelem, ami csak egyszer jön el az ember életében. Az, ami feltölt, felvillanyoz, amire várunk egész életünkben. A szereposztást és a film zenéit is muszáj kiemelni. Aki teheti, eredeti nyelven nézze, a szinkronizált verzió szerintem gyengébb, mint az eredeti.

2016.08.28 kristof17

Tökéletesen alkalmas egy kis esti páros filmnézésre. Emilia Clarke nagyon jól játszik benne, mosolyogtató de azért mégis elgondolkodtató darab. Nem lesz a kedvencem, de ebben a műfajban nehéz kiemelkedőt alkotni!

2016.07.28 Claire

Én imádtam a könyvet is és (szerencsére) sikerült vászonra vinniük a könyvet. Will és Lou karakterét csak szeretné lehet,a színészek remekül alakítottak. Romantikus,csajos film,de nagyon jó üzenete van. "live boldly"

2016.12.11 kismomocs

Fantasztikus film! Nagyon magával ragadó!

2020.03.28 yeteee

Me before you

Ez egy fantasztikusan jó, valóban romantikus film. Nekem pasiként is nagyon bejött. Muszáj megnézni !

2016.08.08 hegyibringas

Végiggondolandó élethelyzet, jó játékkal, zenével, operatőrrel, nekem abszolút bejött.

2020.12.31 Geczo Annamari

Nagyon jó, imádom.