Monster Trucks - Verdaszörnyek

Monster Trucks

2023.01.05 JRD

Jó szórakozás, ha ki akarsz kapcsolódni. A főszereplő szörnyünk pedig imádnivaló. Van benne humor, akció, minden, ami kell egy habkönnyű kikapcshoz. Nem egy filmtörténeti drágakő, még csak nem is hamis igazgyöngy. Egyszerűen egy szórakoztató film. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2018.01.19 Shelby07

Megnéztem, mert jónak tűnt, aranyos kis történetnek. Nem is volt rossz, de azért annyira jó se, hogy túl pozitív kritika szülessen. Nem szól sok mindenről és a színészi alakítás se tökéletes. Van jó pár hiba a filmeben, néhol elég vontatott és unalmas, de egyszer meg lehet nézni.

2017.12.13 Yosihiro

Hú, érdekes hogy erre elég kevés komment és szavazat van. Én jónak ítéltem meg a filmet remek feldolgozás. Humor szerelem és némi akcióval fűszerezve.

2018.05.29 HercegPeter

Igencsak érdekes, a sztori alapjában egy óriási marhaság. Jane Levy filmjei között ha szétnézünk, igen erős kontraszt van a Vaksötét és e között, mind kategória, mind minőség szempontjából. A különbséget magyaráznom sem kell. Ami különös, hogy ez az ... Több

2018.03.06 BoBamburg

A CGI oké, de minden más borzalmas (karakterek, párbeszédek, a szituációk..minden.) :D De lehet csak én hittem azt, hogy másfajta lesz ez a film, mint amilyen mert nagyon nem ilyenre számítottam.

2017.08.28 Borsossy

Kissé sablonos, de tisztességesen összerakott mese. Tipikusan az a film, amit gyerekek is nyugodtan megnézhetnek, sőt, inkább nekik szólt, mint a felnőtteknek. Ritka mostanság az ilyen, ezért bátorításképp kapott 5*-ot, amúgy csak 4-es. :D

2020.12.19 helfannn

Muszáj lennie második résznek!

Nézhető film, van benne minden. Minden gyerek fogja élvezni, aki szereti az ilyesmit, de még azoknak se okoz olyan nagy csalódást, aki nincs annyira képben az ilyesmivel. Bármikor szívesen újranézem ezt a filmet. Egyszer mindenképpen meg kell nézni l... Teljes kritika