Moszkva tér

Moszkva tér

2023.06.06 Gamehun638

Egy korszakot mutat be. Én nem ebbe születtem bele, de át tudja adni az akkori életet, lehetőségeket. Simán nézhető. Csuja Imre hozta a szokásost. :D

2023.05.20 sptt

A film negatívuma az eseményszegénység, a történések minimalista ingerszegénysége. A pozitívuma pedig a realizmus és a nosztalgiával kapcsolatos érzelmek maximális kihasználása. Ha valaki 1990-ben érettségizett a Toldyban, gyalogos távolságra a Moszk... Több

Az átlagos nálam azt jelenti nálam,hogy nézhető,de nem többször.A mondanivaló kissé klisés,a történet sem túl acélos.A magyar filmgyártás második vonala,néhány jobb résszel,és poénnal.

2017.11.18 indingo

Igazi magyar kultuszfilm, remek történettel, sok mondanivalóval. Van benne egy kis múlt egy kis történettel. Remek karakterek igazi érzelmes alkotás.

2022.11.08 Fikatours_blogger

Széll Kálmán tér

Nem tudom, hogy 2001-ben mennyire tetszett volna nekem ez a film, de ma jó rajta nosztalgiázni. A története viszont pocsék, üzenete pedig nem sok van.

2015.02.10 Milanman

A rendszerváltás utáni magyar filmgyártásból a személyes kedvencem. A film eseményeiből sokhoz hasonló velem is megesett (bár pár évvel később) de mégis hihetetlen ismerős-nosztalgiával gondolok erre a filmre. Nem hinném, hogy bármilyen szempontból is különleges lenne, de számomra sokat jelent.

2016.02.14 doroffee

Bírtam ezt a filmet. Nagyon jól hozta a rendszerváltás időszakának életérzését az általános kamaszélet viszontagságaival keverve. Csak irigykedtem, hogy én valószínűleg sosem fogok VIP hullámmedencézni :D.

2015.07.29 Fildi

Annyira nem jó film, mint ahogyan azt beharangozták. Inkább egy egyszer nézhető, középszerű magyar vígjátéknak mondanám középszerű poénokkal. Egyszeri nézésre elmegy!

2017.02.09 Enjoy

Tipikus magyar akció-vígjáték utánozhatatlan magyar humorral és magyaros elemekkel. Jól alakítanak benne az ismertebb és a fiatalabb színészek is. Szerintem egy jól sikerült film.

2015.11.19 Robi92

A filmre gondolva emlékszem,hogy én is nagyon vártam,hogy 18 éves legyek. Szuper magyar film. Mostani szemmel jó látni,hogy régen milyen volt Budapest. A Tanár úr nagy kedvencem volt a filmben. Régi retrós hangulatot idéz elő.

2016.05.08 anita9215

Nem túl elhíresült magyar film mint mondjuk egy Üvegtigris. Nem igazán érte el azt a hatást a film, amire befizettem. Ez pedig elkeserítő volt. Gyakorlatilag pusztán időpocséklás volt. Bőven hozhattak volna ki belőle sokkal többet is, mert az alap történet igazán kedvemre való lett volna. Szóval ez most elég harmatos lett.

2015.08.07 Peeves112

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.