Semmi hirtelen mozdulat

Semmi hirtelen mozdulat

No Sudden Move
elekm90

Különféle bűnözők szedett-vedett bandája kényszerül összedolgozni ismeretlen körülmények miatt. Együtt igyekeznek kideríteni az igazságot, miközben egy egyszerűnek ígérkező meló feleslegesen összetett… Több

Premier: 2021.06.18. | HBO Max (2022.03.08.)

2023.01.03 puszta

Szövevényes, de érdekes sztori, egy egész kicsit talán a korai Tarantino-filmekre emlékeztet, szerintem teljesen rendben van, a színészek pedig kifejezetten jók.

2022.03.11 elekm90

Soderbergh krimijétől sokkal többet vártam, pláne az ígéretes szereplőgárda láttán. A régi film-noirokra emlékeztetett a hangulat, csupa kétes alak elvállal egy egyszerűnek tűnő melót, de a dolgok nem a tervek szerint alakulnak. Eleinte működött is, ... Több

2022.07.27 sptt

Egy nagyon jó hangulatú film, feleslegesen túlbonyolított cselekménnyel, nagyon jó színészekkel. Ha a forgatókönyv lényege nem abból állna, hogy az "itt a piros, hol a piros"-hoz hasonló módon próbálom a néző szeme elől elrejteni a kis piros golyót, ... Több

2021.12.30 zirgon

Nagyon-nagyon zavarosnak találom a történetet. Nem értettem, hogy ki kicsoda. Úgy tűnik, hogy rengeteg átverés és árulás van benne, és ez tovább bonyolítja a cselekményt.

2022.03.11 kistigris2121

Micsoda szereposztás! Úgy értem, én csak azt a két főszereplőre számítottam, akik a plakáton vannak - de hadd mondjam el nektek... sokkal több nagyszerű színész van benne, mint amennyit meg tudnánk számolni (és biztosan több, mint amennyinek a legtöbbünknek ujjai vannak a kezén).

Számos média találgatott Brendan Fraser filmbeli szereplésével kapcsolatban, sokan aggódtak az egészségügyi állapota miatt. Brendan Fraser drámai súlygyarapodásának tényleges oka az volt, hogy a Darren Aronofsky által rendezett A bálna című film főszerepére hízott. Szerző: Hupka Adrián

Eredetileg Josh Brolin kapta volna a szerepet, de a tévésorozatával való időbeli összeütközések miatt visszalépett. Később Jon Hamm ugrott be. Szerző: Hupka Adrián

Brendan Fraser és Don Cheadle legutóbb a Crash (2004) című filmben szerepelt együtt. Szerző: Hupka Adrián

(2021. 07. 16.)
Tökéletes kapitalizmus
Bár a No Sudden Move többször hat fordulatokra ügyelő, cselekménypontokat ügyes iparosi készséggel összekötő rutinmunkának, mégis szorult bele annyi gondolat, hogy legyintsünk hagyományos megoldásaira. Több

(2022. 03. 19.)
Ez egy vérbeli Soderbergh film, és mint ilyen magasan az átlag fölé emelkedik. Nagyon nézeti magát és ha nem is találunk választ minden kérdésre az első megtekintés során, akkor az újra nézést és egy kis utána olvasást követően majd biztosan összeáll a kép. Több
Feketelista
2013