Paddington 2

Paddington 2

2017.12.05 Manson

Végre egy színvonalas, látványos animációs film. Felülmúlja a mostanság e kategóriában rendezett filmeket. Pozitív csalódás volt, mindenképpen érdemes megnézni. Képi világában és alap témáját tekintve is kimagasló, felnőtteknek is ajánlom!

2017.11.30 philboy

Nagyon bírom az olyan filmeket, amik egyszerre tudják szórakoztatni a felnőtteket és a fiatalabb korosztályt. Nagyon derűs, humoros és okos film lett a Paddington 2, amire feltétlenül érdemes jegyet váltani. Egyszerűen jól esett!

2017.12.01 Firencz

Nagyon vártam már, mit hoznak ki a folytatásból, és azt kell mondanom, hogy a célját tökéletesen elérte a film. Nagyszerű kikapcsolódás, ami néhány év múlva standard karácsonyi program lesz. :) Nálam legalábbis biztosan.

2017.12.03 ollókéz

Féltem, hogy vajon hozni tudja-e az első rész színvonalát, de a film közben megnyugodtam. Ha bejött az első rész, nagyon jó szívvel tudom ajánlani. Nem okozott csalódást!

2017.12.04 Judy13

Remek folytatása az első résznek, ám ha valaki azt nem látta akkor sincs hiányérzet a film kapcsán. Jó karakterek. Fordulatos történet. Hugh Grant olyan ripacs amilyennek még nem láttam, de ez is jól áll Neki! A film nagyon angol, és nagyon megható. Nem csak gyerekeknek ajánlom!

2017.12.07 Vaszary Zoltán

Hasonlóan jó mint az első rész tetszett, hogy nem rontották el egy slampos sztorival. Van tanulsága és mondanivalója. Színvonalas volt a történet és jó szórakozás nyújtott.