Rekviem egy álomért

Requiem for a Dream

2015.11.02 FilmesPéter

Számomra ez a film túl nyomasztó. Nem épp egy vidám film. Persze nagyon jó, minőségi alkotás.. azért csak egy Aronofsky ült a direktori székben. Mégis nekem nagyon lehúzó. Aki megnézi készüljön fel rá, hogy maradandó élménnyel fog felállni. Persze ez... Több

2015.08.29 avocados

Nem is nagyon találom a szavakat. Bármilyen elborzasztó is ez a film, az egyik kedvencem. Erős filmhez erős zene, azt mindenképp meg kell említeni, feledhetetlen, tökéletes.

2016.12.06 Szőr SzereLő

A film tökéletesen megmutatja több drogos teljesen elcsesz életét. Olykor brutális, mégis valóságosnak tűnő paranoiák, halucinácíók tömkelegét zúdítja a nyakunkba. Spoiler: amikor a nagyi kattogtassa a fogait. Apró pici részletekben megbúvó zsenialitás.

2015.01.22 Kiccsi7

A világ amibe repít szörnyű, de totál valóságos. Tetszik, hogy nem szépítik a dolgokat, ez van, ezt fogadd el alapon viszik végig a filmet. Jó.

2016.02.19 The queen

Húúú nagyszerű, drámai alkotás! Kiváló rendezés, a zene zseniális és a színészek is fantasztikusak. Kell pár nap, amíg az emberben leülepszik az egész.

2015.11.12 golyo95

Kategóriájának talán legjobb filmje. Képi világa, a zene, a színészi alakítás mind tesz azért, hogy a figyelmünket ne tudjuk levenni a filmről. A drog témától sokkal többről szól. Alap ( kötelező) film szerintem.

2015.04.12 juliS

Kevés annyira lélekölő filmmel találkoztam, mint ez, amiben a sztori, a képek és a zene is annyira lelombozó, hogy az embernek kedve lenne kiugrani utána az ablakon - legalábbis első megtekintésre. Ha viszont valaki másodjára is nekiveselkedik, akkor... Több

2018.08.14 buzsikturner

Végtelenül lesújtó, jó pár éve láttam, de még sokáig nem lesz lélekjelenlétem újra belevágni. Se Leto-t, se Marlon Wayanst nem láttam azóta sem ilyen meggyőzőnek. Egészen tavalyig ez volt életem legmegrázóbb filmélménye, aztán jött az anyám!. Nem gon... Több

2018.10.31 Balhé17

Nem a legjobb film amit életem során láttam, de a legnagyobb hatással ez volt rám az biztos... Kötelező darab. Egy problémám van vele. Én moziban ajánlanám mindenkinek a megtekintését mert ott az igazi.

2015.01.26 M. Natalia

Megmutatja amit meg kell és kifejezi azt, amit egy ilyen filmnek ki kell. Sokkoló fájdalmas és emlékezetes. A zenéje pedig időtálló!

2015.01.28 encike

Ezt kötelezõvé tenném..olyan világba visz el minket ami egy karnyújtásra van az embertõl, mégis mintha a pokol legmélyebb bugyra lenne.ez a valóság.ilyen létezik.és olyan könnyedén el lehet jutni ide hogy nem is gondolnánk.. Tehát nyomasztó..de nagyo... Több

2015.03.31 Dcorp1963

Kőkemény valóság, kőkemény alakításokkal, na meg zenével! Ez a film is egy drog! Akármilyen mélyesztő, úgy szoksz rá!

2015.03.02 janosmester

A rendező mondhatni ezzel a filmjével robbant be. Nem véletlenül. Nagyon megrázó, nem egy boldog film. Akinek egyébként is rossz kedve van, nincs jó passzban, valószínűleg a film megnézése után se fogja jobban érezni magát.

2015.02.03 baloghadyka

Jared Leto nem csak a színpadon, zenészként remek, hanem színészként is nagyon jó. Egyszerűen eszméletlen jó a film!