Bosszú

Revenge

2017.08.01 czigler.nora

Eleinte nagyon jól indult, de buta, klisés, kiszámítható sorozattá vált. Mondjuk nem is élt meg sokat, ezen nem is lepődök meg. Kár, hogy elromlott a végére.

2018.08.17 authorgirlll

Először nagyon tetszett aztán ellaposodott így nem néztem tovább. Az alapötlet jó, de a megvalósításban van kivetni való. Aki szereti a drámákat lehet hogy tetszeni fog neki.

2016.10.14 Hablaty

Az egyik legütősebb sorozat, végig pörgős, kiszámíthatatlan nagyon szélsőséges szereplőkkel.

2017.01.17 Katkatt

Igazi vérpezsdülés volt a sok gyilkosos értelmetlen vacak sorozatok sorában. Izgalmas és érdekes volt évégig egy remek befejezéssel.

2017.01.13 holnaputan

Imádtam az újszerűségét, hogy a részek egymásra épület és így állt össze a teljes sztori. Nem a szokásos gyilkosos, nyomozós sorozat.

2016.06.17 Panna

Izagalmas sorozat volt, de azért örülök hogy vége lett és több bőrt nem akartak róla lehúzni. Van benne dráma, izgalom és romantika.

2016.10.23 malnaturmix

Örülök, hogy vége lett, bár szerettem, de így kerek a történet. Voltak benn eltúlzások, de melyik filmben nincsen.

2016.07.01 punktum

Izgalmas és fordulatos kis sorozat volt ez. Pár szereplőt sajnáltam, hogy 'meghalasztották' a készítők.

2016.04.25 Zsóka

Az első 2 éved nagyon izgalmas volt, utána számomra kissé belassult és vontatott lett, de végignéztem...még mindig a jó sorozatok között szerepel:)

2016.10.23 Attila

Top 3 ban benne van hihetetlenül jó és csavaros történet kiváló Ems el kár h vége lett elnéztem volna még egy pár évadot!