Sikoly

Scream

2018.09.04 Timo93

Az egyik legjobb horror, imádom a slasher filmeket és ez a film az egyik úttörője a műfajnak. Végig feszült és izgalmas, kellően pszicho. Ez a film bizonyítja hogy kevés vér nélkül is lehet egy jó gyilkos horrort csinálni. A 90-es évek egyik legjobb ... Több

2021.10.27 Milan391349

Imádom a végét. :D

2016.02.17 Telezsu

Műfajában nagyon jó film, ami hozza azt a színvonalat és hangulatot, amit a kategóriától elvártam. Érdemes megnézni a horrorfilmek kedvelőinek, mert profi!

2018.03.01 Jeanny

Kétszer volt alkalmam megnézni: Ez a film még mindig fantasztikus. Először izgalom vezérelt, másodjára pedig már csak a szórakozás, de annak tökéletes. Nincs telenyomva borzalmas és sablonos jumpscarekkel, ehelyett kissé önironikus, nem vontatott, mégis hagy valamennyi kérdőjelet maga után.

2018.07.25 Robi

A sikoly egy viszonylag jó film lett de sablonos lett.Az akció jelenetek jók lettek meg van egy pár jó ötlet benne, de nem hoztak vele új színt a horrorfilmek világába.

Egy nagyon jó kis esti izgulós horror. Habár nem egy látványos film, annál jobban megírt sztorival rendelkezik. Sosem tudhatjuk biztosan ki-kicsoda, és az-e akinek mondja magát. Csavaros, lenyűgöző alkotás!

2023.06.25 Juli@

Többször nézős

Jó film/filmek. Jó sztori, jó színészek. Szórakoztató kikapcsolódás.

2015.01.26 Ata

Nem igazi horror, de egy kis feszültséggel átitatott film.

2015.08.13 lollipopp

A Sikoly egy igazi klasszikus a maga műfajában, jól adagolt feszültséggel és megvan benne a kis fifika is, hogy fenntartsa a néző érdeklődését. Nagy utat járt be a film a megjelenése óta, rengetegen vették át a dramaturgiáját, számtalanszor parodizálták, és azért ez nem véletlen.

2015.02.04 Hamsti

Nézhető, de lehet kicsit gagyira is sikeredett, nem hiába parodizálják olyan sokszor ezt a filmet. A színészek egyébként szimpatikusak, ügyesen játsszák a szerepüket, bár szerintem a történet vége eléggé kiszámíthatatlan volt.

2018.06.11 Delta1017

Mai szemmel már kissé másabbul viszonyul az ember a régebbi filmekhez, de még ennyi év után is érdekes, és nagyon jól körül van vezetve. Vissza tudja adni azt a hatást. Nem leplezik le ki a gyilkos elég sokáig. Szereplők szépen be vannak mutatva tudj... Több

2016.10.14 spidey

Van bennem egy furcsa kettősség a filmmel kapcsolatban. Horrornak nem az igazi, ettől azért már sokkal jobbakat is láttunk, viszont a másik oldalon pedig egy izgalmas film, ami odaszegez a képernyő/vászon elé. Talán már csak a nosztalgia mondatja velem, de könnyű szívvel adom a 4 csillagot.

2018.04.21 Fruzsina Sinka

Sokáig egy sikoly filmet sem láttam mivel viszonylag kicsi voltam mikor kijöttek, később meg nem érdekelt. Az elmúlt egy évben viszont rákaptam a darabolós tinihorrorokra és hát persze ezt is meg kellett néznem . imádom.

2016.05.29 szenteadam

A felszínen egy egyszerű slasher, de a mélyben...egy kiválóan megírt és előadott műfajparódia, amely minden horrorajongónak abszolút kötelező. Wes Craven harmadik nagy dobása. (Az utolsó ház balra és a Rémálom az Elm utcában után.) Felejthetetlen.