Sly

A Netflix dokumentumfilmje intim betekintést myújt Stallone életébe és több évtizedes hollywoodi karrierjébe.

(hp)

Rendező: Thom Zimny
Premier: 2023.09.16. | Netflix (2023.11.03.)

Sylvester Stallone

KULCSSZAVAK

2024.01.06 Maver17

Sly

Jó dokumentumfilm volt! Bár egyet kicsit több meghatározó filmjével is foglalkozhattak volna (Tango és Cash, A pusztító, A specialista, Bérgyilkosok)! De egyszer meg kell nézni.

2023.11.07 Ahoj poplacsek

7/10 – Inkább emlékmű, mint életrajz

Sylvester Stallone egy intézmény. Lehet szeretni vagy nem szeretni, de az elmúlt fél évszázad mozivilágára kétségtelenül óriási hatást gyakorolt. Ráadásul úgy, hogy ez a világ nem akarta őt, hanem ő kaparta ki magának tíz körömmel a lehetőséget. Neke... Teljes kritika

2023.11.04 Fikatours_blogger

Öndícséret szaga

Egy életrajzi filmtől azt várná az ember, hogy részletesen végigmegy az alany életének állomásain, súlyuknak megfelelő időt fordítva a fordulópontokra. Ehhez képest nagyrészt Rocky-jelenetek elemzését láthatjuk a szerző tolmácsolásában. Én csak egy végtelenül egoista embert láttam a képernyőn, aki bizonygatja a hagyományos művészeti ágak iránti affinitását, miközben egyértelmű, hogy ő inkább a szervezés és a kitartás nagy művésze.

2023.11.03 Lojzika7

Érdekes volt hallgatni Stallone történeteit, de valljuk be, ez a dokumentumfilm sem volt más, csak egy kis önreklám. Mert hogy semmi meglepőt, vagy igazán személyeset nem tudtam meg az ipséről.