Óriáspókok 2: Az új invázió

Képek
Videók

2019.04.14 Yosihiro

Pók 2

Egy újabb film, amire nincs vélemény. Hát, őszintén megvallva nem is csodálkozom :) Egy gyengére sikerült pókos filmet láthatunk. Nagyon gyenge képi és hanghatásokkal. A szereplők alakítását pedig nem is írom le. A 2000-es években ez a film gyengének számít. A történet alapjában véve nem lenne rossz, csak a pók méretét kicsit eltévesztették szerintem. Én azt gondolom, hogy ezt jobban is meg lehett volna oldani. Az Alienhez hasonló jelenet pedig kicsit érdekessé teszi a filmet, de összeségében rosszul van összekapcsolva a történettel. A végén egy összecsapott és lehetelen befejezést léthatunk, ami szerintem értelmetlen, és amit a film elején felépítettek, azt a végén le is rombolják. A filmen vannak képi jelenetek, amik csak animálások, és képi vágói trükkök. Igazából ez túl átlátszó egy rajongó számára. A pók megjelenítése nem is sikerült olyan rosszul, egyes képkockákon igen félelmetesnek tűnik. Az abszurd jelenetváltások és lehetelen helyzetek megjelenítésében ez a film remek, ettől többet nem lehet ebből kisajtolni. A két csillagot is azért adom meg, mert szakmailag vannak olyan részek, amelyek filmre emlékeztetnek. Csak azok számára ajánlom, akik szeretik az ilyen témájú filmeket, és nem a szakmai részét nézik elsősorban. Üdv Yosi