AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
Henk

Időtlen idők óta rettenetes bolygóközi küzdelem folyik két vérszomjas létforma között. Ezúttal a Föld válik csatatérré. A bolygóközi halálhozók, az Idegen és a Ragadozó kíméletlen összecsapására egy amerikai kisvárosban kerül sor, ahol Dallas, a frissen szabadult fegyenc másokkal együtt menekülni… Több

Premier (HU): 2008.01.31. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.04.26 Krisz

Hát ez már sajnos egy kifejezetten gyenge film lett. Egy slasherbe próbálták beleágyazni ezt az egészet. Ez nagyon nem sült el jól. Az egész film úgy, ahogy van, egy gyenge próbálkozás.

2017.12.29 Artemisia Nézhetetlen

Szörnyű,igénytelen munka, mind az Alien, mind a Predator széria megerőszakolása. A történet a középszerűnél is lejjebb van, a narratíva amatőr, túl távoli, nem vagyunk része a két faj harcának,csak nagyon távolról, külső szemlélőként látjuk az esemén... Több

Imádom az Alien filmeket, de ezt valahogy nem értékelem, és nem is szeretem. Feleslegesnek és koncepció nélkülinek érzem. Gyenge színészi teljesítmény is párosul a rossz rendezéshez. Tele klisékkel, gagyi, és béna párbeszédekkel. Kerülendő mozi.

2016.07.15 ArpiHajdu és Réci

Ez a film sajnos úgy rossz, ahogy van. Az egész Alien és Predator univerzumot egybevéve semmi értelme nem volt elkészíteni. Ebben a részben szegény Föld mindössze csak akkora szerepet kap, hogy a két idegen összecsapjon, s a bolygónk kvázi harcszínté... Több

2019.04.29 Norbert93

Az első résszel kapcsolatban már megjegyeztem, hogy nem gyenge film, de nem is veszített volna a világ semmit, ha nem készül el. Nos, hasonló a helyzet a zéró veszteséggel kapcsolatban, viszont annyi a különbség, hogy ez már gyenge, felesleges és bőrlehúzós film.

A készítők a rajongók kérésére megemelték a film korhatár besorolását R-minősítésre!Szerző: respect the movies

A film történet szerint közvetlen folytatása az előző Alien vs Predátornak és mindkét film 2004-ben játszódik!Szerző: respect the movies

A filmben sok hanghatást és zenét vettek át az 1986-os Aliens-ből!Szerző: respect the movies

A film rendezőpárosa szerette volna, ha a filmjüket 3D-ben is moziba küldeni, de ez végül nem valósult meg, mert túl drága lett volna!Szerző: respect the movies