Táncos a sötétben

Dancer in the Dark

2017.12.24 Manka

Nekem az egyik nagy kedvencem, már rengetegszer láttam. Björk alakítása zseniális.

2017.11.20 Deku

Jól indult és látszott is rajta, hogy szép kis sztorit kerekíthettek volna belőle de elcsűrték. Egészen jó film lett volna, ha nem esnek túlzásba a készítők. A történet maga mint olyan igazán kedvelhető.

2015.06.09 Dodi

Kellettek ezek a zenés-táncos részek, mert a film végére meg tudod érteni, hogy a főhősnő jelleméhez mennyire hozzátartozik a tánc és a zene. De szerintem kicsit sok volt a mulatozás, főleg a bírósági tárgyalás légköréhez és hangulatához nem illett. Viszont a film vége iszonyatosan szívszaggató.

2015.11.21 irongozu

Björk számomra egy kifejezetten idegesítő figura, de el kell ismernem, ebben a filmben maradandót nyújt. Eredeti alkotás.

2015.06.02 Laci000

Igazán különleges film, de ez minden jó, amit el tudok róla mondani. Björk karaktere nem működött, mesterkélt volt, a kisfia meg nem unszimpatikus, így nem jött át az, aminek át kellett volna. A dalok se voltak az igaziak, hosszúak, erőltetettek, csa... Több

2016.07.13 Toncsi

Jó film volt, nem a legjobb Lars von Trier alkotás, de azért eléggé erős volt, nem volt egyszerű végignézni, viszont igenis meg tudta érinteni az embert. Jó volt a zene, mert Björk elég keményen játszott.

2015.11.06 Pumpu

Nem volt egyszerű film, de nagyon tetszett, komolyan megmozgatta bennem az érzelmeket. A zene és a zeneiség nagyon fontos volt benne végig, ezt nagyon értékeltem, meg amúgy is nagyon eredetinek találtam a filmet.