Predator - A ragadozó

Supernatural Movies
2018/09/10

Értékelés: 7.5/10
Széjjel szed az új Predator
Semmi grandiózum, semmi univerzumépítés, semmi cicó, csak ami a csövön kifér. És A ragadozónak, gyerekek, iszonyú nagy csöve van. Több

MovieAddict
2018/09/12

Predator - A Ragadozó kritika
Ajánlom annak, aki szereti a Predator karakterét, aki szerette Arnold bácsi változatát, akit nem zavar, hogy már kibogozhatatlan az összegubancolódott AVP franchise után, hogy melyik űrlény, hogy és mint is van úgy magában meg a másikhoz viszonyítva. A következő Predatort (mert lesz, ez sajnos biztos pont a galaxisban) nem én fogom nektek véleményezni, mivel őszintén úgy gondolom, a széria itt vesztette el a biztos talajt a lába alól. Több

Artsomnia
2018/09/12

Béna elképzelések, még rosszabb kivitelezések jellemzik a Predator – A ragadozót, amely elavult vagy túltolt ötletek vegyestála. Fárasztó a humor, kétdimenziósak a karakterek, és élvezhetetlen az akciók nagy része: tehát fájdalmasan unalmas, a színészek minimálisan szórakoztató játéka pedig nem javít a bágyadt összhatáson. Több

Revizoronline.com
2018/11/14

Ez már régen nem reagan rémálma
A ragadozó Predator-filmként néha döcög, Shane Black poénjaként viszont lehengerlően szórakoztató. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Ogre
2019/01/02

Ami jó és ami rossz a 2018-as Predátor filmben
A legújabb, mostani fejezet sajnos sok helyen a második versus film színvonalán van értékelve, pedig azért lényegesen jobb annál. Értékelendő a reform-szándék, néhány jelenet kivitelezése és a "csapat" megjelenítése is. Vannak benne látványos, élvezhető jelenetek és alapvetően a tempó is pörgős. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!