Vásott szülők

Jason Robards
Harley Jane Kozak
Jason Robards
Dianne Wiest

Az még nem lenne baj, hogy a szülõknek meglehetõsen magas elvárásai vannak ön- magukkal és gyermekeikkel szemben. Az viszont már komoly problémák gyökere, hogy ezeket - mindkét fronton - valóra is akarják váltani. A Buckman család feje, Gil nem kevesebbet tûzött maga… Több

Rendező: Ron Howard
Forgatókönyvíró: Lowell Ganz, Babaloo Mandel, Ron Howard
Premier: 1989.07.31.

2023.08.18 Sz396367

Hát, nem voltam elájulva tőle.

2019.01.23 dailyfilmsan

Nem csoda hogy készült ebből a filmből egy sorozat. Teljesen jó alapanyag egy sorozatnak. Kusza családi sztorik mindenkor beváltak főleg ha van benne dráma. Itt is volt sok de a elbohóckodták azokat, félvállról vették, emiatt nem volt nagy súlya egyi... Több

2016.09.26 Ghotik

Szerintem ez a vígjáték ma is nézhető, bár lehetne kicsit pörgősebb. Steve Marton hozza a formáját, jól alakít és jó a humora, karaktere is. Érdemes megnézni!

2016.04.08 anonym

Én egyszerűen imádom ezt a filmet, mert amellett, hogy zseniális színészek játszanak benne, nagyon kellemes hangulata van, amely mindig fel tud vidámítani engem.

2016.03.31 airbus

Nekem az egyik kedvenc filmem Steve Martintől, nem tudom megunni, pedig láttam már jó néhányszor. Szinte klasszikus már a számomra, csakis ajánlani tudom.

A Rotten Tomatoes kritikai oldalon 93 % ra értékelték a filmet 54 értékelés alapján.Szerző: dailyfilmsan

Két televíziós remake is készült, egy sorozat (1990) és egy film (2010) Szerző: Bogi87

A jegypénztàrak adatai szerint 126 millió dollàros bevételt generàlt a film. Szerző: Bogi87

A film 31 millió dollàrból jött létre. Szerző: Bogi87

Balhé