Stork Natasa

Adél egy magyarországi kórházban dolgozik radiológusként, miközben ikertestvére, Éva remek anyagi körülmények között neveli pár hónapos gyermekét. Éva férje vállalkozó, így az élet is sokkal könnyebb számukra. A két nő telejesen más nézőpontból látják az életet, és úgy gondolják, hogy a másiké a… Több

Rendező: Szilágyi Fanni
Forgatókönyvíró: Lányi Zsófia
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2022.11.17. | Cinego (2023.03.16.) | HBO Max (2023.07.09.)
Forgalmazó: MoziNet

2023.12.18 [email protected]

Közröhej!

Hogy manapság mi mindent lehet filmnek nevezni! Jelen esetben egy fád arcú meg egy újonc pszichotikus egyforma-nemegyforma nő lézengését követjük nyomon. Persze jól megmagyarázva: mindkettő térfeléről ráadásul, hogy dupla legyen a semmi élvezete. Hááát: siralmas!

2023.02.27 Lóri Ádámcsik

Unalmas

Igazából nem történik benne semmi. Csak élethelyzeteket látunk. Nem volt túl izgalmas, hiába játszott jól a főszereplő.

2023.11.05 bbozsi

Csodálom a film készítőinek tehetségét!

2023.09.17 Diabolus

Kissé fura

Szívhez szóló történet, ám a kivitelezése engem annyira nem fogott meg. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, de kiemelkedően jónak nem mondanám.

2022.11.18 MrBlond

Szerintem nagyon érdekes film, Stork Natasa színészi teljesítménye egyszerűen kiemelkedő.

A film 12 458 132 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 7 125 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Stork Natasa elnyerte a legjobb színésznőnek járól díjat a New York-i Filmhéten.Szerző: csd

A Veszélyes lehet a fagyi Szilágyi Fanni első nagyjátékfilmes rendezése.Szerző: csd

(2023. 06. 15.)
Sorsszerű analógiák
Szilágyi Fanni első rendezése tükörfilm, mely látszólag különböző, mélyrétegükben mégis ugyanazokat a közös kényszereket hordozó ikerpárról szól, akik valahogy nem találják az egymáshoz vezető utat. Több

Értékelés: 8.5/10
(2023. 05. 09.)
Veszélyes lehet a fagyi
Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy az egypetéjű ikrek között van valamilyen mágikus kapcsolat, egy olyan szoros kötődés, amit csak ők élhetnek át. De mi történik, ha ez a varázslat odavész? Több

(2023. 06. 07.)
Ikrek elszakadásban
Egy rendező első nagyjátékfilmjének gyakori hibája, hogy alkotója túl sok mindent akar belezsúfolni, amit nem bír el a sztori. Szilágyi Fanni „ikerfilmje”, a Veszélyes lehet a fagyi nem vádolható meg ezzel, meglepően letisztult alkotás, viszont más miatt sérül a céltudatossága. Több
Modern család
2009