Veszélyes lehet a fagyi

Veszélyes lehet a fagyi

2023.12.18 [email protected]

Közröhej!

Hogy manapság mi mindent lehet filmnek nevezni! Jelen esetben egy fád arcú meg egy újonc pszichotikus egyforma-nemegyforma nő lézengését követjük nyomon. Persze jól megmagyarázva: mindkettő térfeléről ráadásul, hogy dupla legyen a semmi élvezete. Hááát: siralmas!

2023.02.27 Lóri Ádámcsik

Unalmas

Igazából nem történik benne semmi. Csak élethelyzeteket látunk. Nem volt túl izgalmas, hiába játszott jól a főszereplő.

2023.11.05 bbozsi

Csodálom a film készítőinek tehetségét!

2023.09.17 Diabolus

Kissé fura

Szívhez szóló történet, ám a kivitelezése engem annyira nem fogott meg. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, de kiemelkedően jónak nem mondanám.

2022.11.18 MrBlond

Szerintem nagyon érdekes film, Stork Natasa színészi teljesítménye egyszerűen kiemelkedő.

2023.02.26 takandras

Nagyon nehéz a film témája, már az elején éreztem, hogy feszültség kezd úrrá lenni rajtam. Ahogy haladt előre a téma, egyre jobban kíváncsi lettem, hogy hová fog kilyukadni a végére a cselekmény. Amikor a másik szemszögből néztem a történéseket, akko... Több

2022.11.17 pi

Nagyon nehéz erről a filmről bármi rosszat is mondani, mindenkinek csak ajánlani tudom!

2023.08.19 lőrinc

imádtam

Nagyon remek, ötletes a forgató, Stork nagyon-nagyon jó, Szabó Máté is, és imádtam Tárnok Maricát. Az egész tele van játékban, képben, szövegben apró, életszerű kis mozzanatokkal. Azóta is a filmen jár az eszem.