Whiplash

Whiplash

2017.01.30 Gábor Rózsa

Ú ez ilyen kedvenc film kategória. Nagyon jó a történet és a szeplők is. Lehet rajta izgulni, utálni, szeretni. És jó a zene! Azóta is többször szoktam hallgatni itthon! Szuper film.

2015.05.12 hejnekem

Nagyon intenzív, dinamikus és izgalmas film, ami közben végig találgatsz arról, hogy mi lesz az egésznek a vége. Sok benne a stressz, és a színészek is kiváló teljesítményt nyújtatnak benne. Talán a doboláshoz hozzáértőknek nem ajánlott, de ha látni akar valaki egy izgalmas, minőségi filmet akkor csak ajánlani tudom.

2018.11.01 Deniel

Semmi nagyot nem adott a film. Egy tök átlagos életrajzi dráma féleség, egy ritka nagy sz...r főszereplő karakterrel! Tipikusan egy túlértékelt film, ami még ráadásul unalmas is egy olyan alaptörténettel, amiből sokkal, sokkal többet kilehetett volna hozni!

2016.02.22 kissjanos21

Nekem nagyon tetszett ez a film, minden percét élveztem. Eddig nem nagyon szerettem a jazz zenét de ez a film mindent megváltoztatott, a dobos szólók egyszerűen zseniálisak. JK Simmons nagyon jól játssza a szerepét. Aalapmű nálam.

2017.04.05 Sem Rorrey

Zseniális film!!! Két ellentétes jellem harca, személyiségváltozása másfél órában. Leírhatatlan élmény, kötelező darab! J.K. Simmons pedig teljesen megérdemelten kapott Oscart a szerepéért.

2015.03.01 pisti18

Minden tekintetben tökéletes film. J.K. Simmons brutálisan hatalmasat alakít (joggal kapta meg a Globeot és az Oscart is).A film utolsó tíz perce ülve hagy ezt garantálom. 10/10

2019.02.05 lauralaura

Nagyon nagyon király film volt!! Feszült, izgalmas, nagyon jó színészi alakításokkal. Néhol túlzásba esett, de teljesen elhanyagolható volt.

2015.04.18 Mate

Olyan film ez, amilyen ritkán készül. A 2014-es év egyik legjobb mozija keresztülviszi a nézőt az érzelmek egy egész spektrumán. A színészi alakítások tökéletesek, Miles Teller nekem igazi meglepetés volt.

2015.06.22 Tomi

Nem sokat tudok a dobokról vagy a dobolásról ezért féltem hogy nem fog tetszeni a film, ennek ellenére meglepett hogy mennyire lekötött és az hogy mennyire tetszett. Nagyon jó alakítást láthattunk a két főszereplőtől és a zene is jó volt a szenvedésről amit a srác elszenvedett a sikerért pedig már nekem fájt.

2015.06.30 padfoot8925

Zenében és karakterekben nagyon erős film. Motiváló nagyon, a kitartásról szól végig. Sokszor fogom megnézni! Nagyon rég láttam ennyire jó filmet és biztos, hogy még egy párszor újra fogom nézni.

2016.11.05 Tibor1114

Eszméletlen.Nem mindenkinek jön be a műfaj de garantálom nagyon jó mozi.Mikor megnéztem elakatt a szavam. Tátott szájjal néztem végig. Nagyon jó történet és az előadásmód egy nagyon komoly színdarabban is remek kritikákat kapna.

2016.04.30 mrfaktor

Hihetetlen egy filmélmény két erős karakter rivalizálásáról. Mindig is szerettem a jazz zenét, de valahogy ez a mozi még inkább megerősítette bennem ezt az érzést. A film végi dobszóló pedig minden idők egyik legizgalmasabb jelenete számomra. Kiváló!

2015.07.13 prongs2001

Egy tökéletes alkotás, a hideg ráz még mindig. Fergeteges film, oda vagyok érte! Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

2015.06.11 fancsi094

A film megnézése után vegyes érzéseim voltak, ugyanis igaz, hogy motiváló meg értem én, hogy kitartás, de ezt más köntösbe bújtatva már ezerszer láttuk és jobban át is lehet érezni. A zene engem bosszantott. Ami persze az én hibám, nem a filmé. Érde... Több