Közösség

Vélemény:

 

84 Zodiákus

(2007)

Minden idők legtitokzatosabb sorozatgyilkosának a története 2 óra 37 percben!

 
Erik Csok   2024.03.28 20:09
2

Nagyon sok halogatás után ma sikerült végignézni ezt a filmet. Mindig is érdekesnek találtam a Zodiákus történetét, és a film előtt is már rengeteget láttam részleteket, előzeteseket a filmből, és úgy a történetről is tudtam már pár dolgot. Elgondolkodtató, hogy azért mennyi ideig tartotta rettegésben a városokat ez a gyilkos, és az, hogy mai napig nem is tudják igazán, hogy ki volt. A film, az amúgy szerintem egyáltalán nem unalmas, személy szerint engem beszippantott a történet, és élveztem a karakterekkel a nyomozást, hisz a fejemben én is azért gyártottam a teóriákat. Van egy hangulata, remek jelenetek vannak benne, a karakterek is jók és a színészek is. Nos, ez megint az az eset, hogy nem tudnám megmondani, melyik színész játszott jobban, hisz Robert Downey Jr., Jake Gyllenhaal és Mark Ruffalo is hozta azt, amit kell. És én azt mondom, leköti a nézőt, bár nem mindenkinek fog ez tetszeni az is igaz, és lesz olyan, aki unalmasnak fogja találni, de igen is ez egy jó és érdekes film, David Fincher pedig az ilyen filmek készítésére született, ezt a filmet is jól megrendezte!