Közösség

Vélemény:

 

58 Post Mortem

(2021)

Lehetett volna sokkal jobb is

 
Zsuzsanna395645   2024.05.05 09:09
2

Éppen este 11-kor néztem meg, és megmondom őszintén, kicsit kísértett éjszaka is... Ennek a filmnek kivételesen a storyja egész jó volt, és az ötlet, ami mögötte állt, a kivitelezése is egészen becsületre méltóan sikerült. Amit kifejezetten utáltam benne, az a két főszereplő gyatra, bárgyú, kifejezéstelen játéka. Hais Fruzsina olyan jellegtelen, arcmimika nélküli... semmilyen alakítást nyújtott, hogy elgondolkodtam, van-e ma Magyarországon egyáltalán igazán jó gyerekszínész... Rossz volt nézni, lelombozta az egész film karakterét. Klem Viktor játéka sem győzött meg, színvonaltalan volt, mintha nem tudta volna, mit is kell érezni az adott jelenetben. És ezt a filmet részben az ő játékuk rontotta el, a jelenetekben adott érzelemmentes, kifejezéstelen színészi játék. Érthetetlen filmbéli cselekedetek... éppen most láttam egy hullákból álló kompozíciót a pajtában, amitől kivert a frász, majd a következő mondat a kislány felé... Jó, akkor most menj haza lepihenni... Mi van? Na, ezek rontották el ezt a filmet igazán. És nem a kis költségvetés a probléma, mert ha jól van kivitelezve és tálalva, akkor nagyot szól. Sajnálom, hogy ezen ment el a film. A végét meg nem is értettem.