Közösség

Vélemény:

 

83 Mamma Mia!

(2008)

A nők imádják

 
Harper   2023.08.25 11:20
0

A családom nő tagjai imádják a Mamma Mia! mindkét részét (és úgy tudom, készül a harmadik is, így annak is rajongói lesznek valószínűleg). Számukra romantikus a sztori, és szerethetőek a karakterek is. A helyszínek mondjuk valóban nagyon szépek Görögországban, és az ABBA számok is kellemesek a film alatt. Az meg külön érdekesség, hogy maguk a színészek énekelnek. Pierce Brosnan kicsit kappan hangon, de jól áll neki, és sármos is a fickó. James Bondként azért jobban kedveltem. De azok az idők elmúltak sajnos. A filmmel az életszerűség a gondom, mely idegesítő számomra (mármint hogy nincs). Meryl Streep bár az egyik leginkább elismert színésznő az Egyesült Államokban, én soha nem szerettem (és a filmjeit sem). Ez van. Ami a helyszíneken kívül tetszik ebben a zenés puncsban, az Amanda Seyfried, aki mindig kedvencem volt, bármit is csinált a vásznon. Összességében a Mamma Mia! számomra megmaradhat a nők kedvencének, számomra túl szintetikus és cukormázzal leöntött szirupos édességtenger, amit bőven elég volt egyszer látni.