Közösség

Vélemény:

 

29 Micimackó: Vér és méz

(2023)

Micimackó: Vér és méz

 
Jocpappa   2023.07.26 13:48
1

A moziból kijőve eléggé bosszant, hogy olyan emberek szedték szét kritikailag és pontozták le ezt a filmet, akiknek fingjuk sincs a trash-ről. Akad bárki, aki úgy ül le a Micimackó: Vér és méz elé, hogy ez adni fog valamit? Van, aki vár tőle valamit, vagy komolyan veszi? Jelentős mennyiségű trash, B-movie, explo, splatter filmmel a hátam mögött mondom, hogy ez egy kiemelkedő, k*rva jó szórakozást nyújtó, baromi vicces filmszemét, amit nagyon is megéri megnézni HA az ember nyitott az ilyesmire! Hol látsz még Micimackót gregorián zenére, nyáladzva megfürdetni valakit emberi vérben, vagy puszta tenyéréllel levágni egy jóember kezét csuklóból?! Ennél SOKKAL rosszabb filmek, trashfilmek készültek már, olyanok is, amik tényleg simán csak rosszak. Ez abszolút a bűnös élvezet, komolyan vehetetlen agyzüllesztés kategória. Én mondom, k*rva nagy film volt a Micimackó, és nagyon vicces lesz évek múlva visszaemlékezni, hogy moziban néztem a cimborámmal (ezzel is támogatva a hasonló förmedvények létrejöttét). Ha trend lesz belőle, mint a cápafilmekből, és túltolják (ami várható), akkor ki fogják herélni az egészet, de addig is, az újdonság erejével én ünneplem Micimackót és Malackát. Alternatív szemétskálán 10/7, de a moziélmény miatt (és mert egyáltalán moziban nézhettem szinkronosan ilyen filmet) 10/8.