Közösség

Vélemény:

 

73 A periféria

(2022)

Csak a főszereplő kedvéért néztem meg

 
Rudikuss   2024.04.13 18:01
0

A sorozat tényleg elég keszekusza! Legalább 2 rész kell hozzá, hogy nagyjából sejteni lehessen, miről is van szó! Hasonlatos a Mátrixhoz. Párhuzamos világok meg videójátékok, amiknek ma nagy divatja van, főleg a tizenévesek körében. Olyan felesleges, semmitmondó párbeszédeket, hablatyolást, sztorikat még soha életemben nem hallottam élő embertől, ami itt is csak az időt húzza, mint amik általában a sorozatokban elhangzanak, pedig ha bármelyikre is kíváncsi lennék, talán szólnék a szomszédomnak, hogy beszéljen direkt a gyerekkoráról! Kimondottan utálom, mikor összevissza rohangálnak az időben, előre 70 évet, hátra 3-at, előre 100-at, vissza 20-at... ez a sorozat tudtommal nem az időutazásról szól, mégis ez benne a leghétköznapibb dolog! És szerepel benne a sorozatok feltétlenül kötelező eleme is: leszbikusoknak feltétlenül kell lennie egy sorozatban, ahogy sötét bőrűeknek is és ázsiaiaknak is, hagy szokják a gyerekek, talán maguk is kedvet kapnak egy leszbi show-hoz! Én nekem úgy látszik, szerencsém volt, mert 50 év alatt az életben nem találkoztam eggyel sem! De ma már ez kimondottan erénynek számít!