Közösség

Vélemény:

 

82 Jurassic World

(2015)

2. gyerekkorom

 
Laca//Ho/rr/oR//   2018.12.09 19:58
1

Miután kiderült, hogy több, mint egy évtized után folytatást kapott Steven Spielberg remekművei, tűkön ülve vártam, hogy megnézhessem a moziban. Úgy vélem nagy elvárás volt ezzel a filmmel kapcsolatban világszerte, mivel óriási múltnak örvendhet, amilyen látványt és világot kaptunk minden részében. Nem is kellett csalódnom, mert mind látványilag, történetileg és a szereplőgárda is kifogástalan volt, maximum az az egy piszkálta a csőröm, hogy nem tűnt fel egy régebbi karakter sem a "jövőben", de ez csak az én szerény véleménye. BD Wong színészt azért nem számítottam bele, mert a "jó" karakterekre gondoltam, mint Sam Neill vagy éppen Jeff Goldblum. Annak viszont örültem, hogy Chris Pratt Bryce Dallas Howard nagyon jól lehozták a kötelezőt és szerethető vicces karaktereket alakítottak a filmben. A filmmel kapcsolatban, azt meg kellett, hogy értsem mivel 93 óta jó pár év eltelt ezért haladni kellett a "korral" ezt az "új" dinó miatt írom, mert először azt azért furcsálltam, de aztán megértettem a lényeget, ez már a jövő.