Még van idő

Andrea Purgatori
Mario Sgueglia
Massimo Wertmüller
Edoardo Leo

Megismerhetünk egy munkamániást, aki mindig rohan, most viszont azt szeretné, ha az élete lelassulna, mert azzal szembesül, hogy néhány óránként egy évet ugrik előre.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Alessandro Aronadio, Renato Sannio
Ország: Olaszország
Premier: 2023.03.16. | Netflix (2023.03.16.)

2023.12.17 Fikatours_blogger

Túl korán kiderül a film mondanivalója, és egy kicsit kreatívabb befejezést vártam tőle, de ettől még tetszett.

2023.03.26 Crystaldeer

Ezt a filmet mindenkinek látnia kell!

Ha egy film zseniális, az már elég hamar kiderül, miközben nézzük, mégis, ennél a filmnél én csak úgy a felénél kezdtem érezni igazán. Az utolsó negyedórát végül pedig sikerült megkönnyeznem is. Szerintem ez egy olyan film, amit mindenkinek látnia ke... Teljes kritika

2023.03.20 Laclac

Számomra eddig az év legpozitívabb csalódása, amitől nem igazán vártam semmit, most pedig ott tartok, hogy idén még nem láttam ennél jobb filmet. Rendkívül érzelmes, de ugyanakkor okos film, ami tudja, hogyan rezonáljon együtt a nézőjével. Nézzétek meg, és rá fogtok jönni, miért olyan nehéz írni róla.

2023.03.20 betegphiu

Nem rossz

Először kicsit bugyutának és idegesítőnek hatott, de aztán beindul, lehet azonosulni a főszereplővel. Átmegy egy keserédes drámába, némi humorral.

2023.05.08 janderka

rohanó

Bár nem könnyű újat húzni a kortárs időugrásos/időutazós filmeknél, azért én ennél mégis többet vártam. Kb a film harmadáig bírtam csak kiváncsisággal (azt is néha tekerve). De nekem unalmas volt és nem szólt semmiről. Ráadásul ki sem bontotta az évugrások közötti történéseket. Helyette a főhős folyton csak otthon álmélkodott az idő leképezettlen múlásán. Kár. Azt hittem jobb lesz.

Balhé
Semmi