A törvény gyilkosa

Righteous Kill

2023.05.02 Eszter 79

Ma belenéztem ebbe a filmbe. Öszintén szólva kezdem megérteni a negatív kritikákat, amit ez a film kapott. Ahhoz képest oltári csalódás volt részemről, hogy milyen színészlegendák játszák a főszerepet .Többet ki lehetett volna hozni a filmből. Az... Több

Jon Avnet rábeszélte a két színészóriást, hogy játsszák el a két zsaruszerepet. Sajnos nem sikerült. De Niro és Al Pacino ezzel lefelé kapartak rendesen. Unalmas és erőtlen.

2015.07.03 dulkap

Az ugyan sejthető volt, hogy anyagilag nem fog kasszát robbantani, hiszen egyik színész sem a hatalmas blockbustereiről volt híres az utóbbi időkben. De reméltem, hogy egy jó kis filmet kapunk, remek színészi játékkal. Ami a színészi játékot illeti, ... Több

2021.06.18 uniterra

Kiszámítható, sekélyes, unalmas. Mintha a stúdió azt mondta volna, "OK Gewirtz, van két heted, dobj össze valamit! Ha nem jó, semmi vész, Avnet majd reszel rajta, leszerződtetünk nagy neveket, azok majd elviszik a balhét." Aztán így is lett.

2015.03.29 FarZoo

Nagyon jól szerkesztett, fordulatos, érdekes film. A színészek nagyon jól hozzák a karaktert. Nem kiszámítható, tényleg izgul az ember, hogy mi lesz a vége. Pörgős és izgalmas

2014.11.01 tamas84

Király film volt, pedig általában nem nagyon szeretem a krimiket, de ennek megfogott a sztorija, a hangulata, az, ahogy fel volt építve. Teljesen elsőosztályú volt, igazi filmművészeti remek. Gratula a készítőknek!

2015.11.23 somi

2016.12.22 film kedvelő

ez a film nemcsak az a baj, hogy rettentő gyenge, hanem az is egykoron két kiváló színész vállalta el. Csak is emiatt nézetem, de tíz perc után is simán ki lehetett volna kapcsol. Egyetlen ok, amiért végig néztem, mert mondták, hogy lesz benne egy csavar

2021.05.16 Huntermark13

Tulajdonképpen a történet nem bonyolult. Igyekeztek a végére meglepetést okozni, de akkorát azért nem durrant. A film lényege két színész óriás játéka. A rajongóiknak, mint nekem is kihagyhatatlan. A mellékszereplők elhanyagolhatók, nem alkotnak mara... Több

2015.06.17 FunBoi

Nekem kifejezetten tetszett a film. Habár sem a nagy nevű színészek alakításaival, sem a zenével, sem a vágással nem vagyok megelégedve. Maga a történet is ismerős volt, s a rendezés sem okozott meglepetést.

2015.06.22 Guszti

Maga a történet nem nagy szám, de a színészekkel egészen jól felturbózták, s így élvezhető és akciódús film kerekedett belőle. Egyszer megnézhető, de ezt követően mehet a lecsóba.

2015.02.06 Thor

Nagyszerű színészek, és nagyszerű rendezés. Zseniálisan fel volt építve a film. *SPOILER* tök jól el tudták hitetni végig, hogy De Niro a ludas, persze mindenkiben felmerült, hogy nem lehet ilyen egyszerű, és Al Pacino végig gyanús volt, de istenigazából mégis jól összerakták, és mégis ütött a végén a fordulat.

2018.10.12 Bendegúz

Nagy élmény volt két ekkora színészzsenit egy filmben látni végre. Mind a ketten hihetetlenek voltak, minden egyes percben azt éreztem, lejátsszák egymást a "színpadról". Ha nekem kellene választanom, nálam még mindig Al Pacino a befutó, de talán azért is, mert a karaktere is jobban tetszett.