A Bridgerton család

Bridgerton

2023.07.17 MP170506

Kikapcsolódásnak remek sorozat! Nekem a 2. évad jobban tetszett, mint az első. A színészek, a karakterek, a díszlet minden nagyon jó.

2021.01.06 Melinda

Valahol olvastam, hogy Jane Austen világának és a Gossip Girl sorozat egyvelegének titulálták a Bridgertonok történetét. Teljesen joggal. Fenomenálisan vegyíti mindkettőből a legjobbat, hogy valami szemet gyönyörködtető, könnyed kikapcsolódást hozzon... Több

2021.03.30 Tanovszky

Hát gyerekek! Ez a szereposztás. És ahogy myatom fogalmazta meg a főbb témákat, igencsak egy erőltetett ideológiai propagandasorozat. Két rész után lendült is a kasza.

2021.02.24 De Matt

Botrányos!

Történelemhamisítás a köbön. És több szót nem is akarok vesztegetni rá. Szégyen!

2023.12.18 Enikő Nézhetetlen

Botrányos, történelemhamisítás. A sok színes bőrű benne, még a királynő is az. Abban a korban még udvari bolond se lehetett volna színes bőrű.

2020.12.26 Berci

Remek ünnepi időtöltésnek bizonyul, mert egy messzi világba repít, és remekül leköt. Kicsit kiszakít a hétköznapokból, és ez most hatalmas kincs.

2020.12.27 Maki

Nagyon szeretem a kosztümös filmeket, de ez valahogy nem jött be: giccses, maníros, affektáló és sokszor gyermetegen bugyuta, úgyhogy a komoly sorozatra vágyóknak nem ajánlom.

2021.04.05 szanko

Könnyed, romantikus kikapcsolódás

Szerintem nem volt rossz. Engem egyáltalán nem zavart a bőrszín. Aki erre érzékeny, ne kezdje el nézni, nem fog neki tetszeni! Szépek voltak a ruhák és a tájak, tetszett az egész sorozat képi világa. Ha valaki történelmi filmet szeretne nézni, olyat, ahol minden és mindenki korhű, el se kezdje! Aki viszont egy könnyed, romantikus történetet szeretne, annak jó kikapcsolódás lehet. A zenék is nagyon jók voltak: ismert mai zenék szólaltak meg vonós formában, ötletes volt, és illett a filmhez.

2022.02.28 Léna Virág

Nagyon szép, érdekes sorozat, imádom a hangulatát, és nagyon jók a szereplők is. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek, de főleg azoknak, akik már unják a török sorozatokat. :D

2021.02.14 Tóth Gabi

Látványos

A ruhák és a díszlet nagyon szép, de a cselekmény túl egyszerű, hiányolom a furfangot, az izgalmas szócsatákat. Ha erotikus jelenet nem lenne benne, akkor ezt inkább 10 éves gyerekeknek ajánlanám. Mert azon a szinten van.

2020.12.25 luksa10

A könyvet kedvelők közül sokan kiborultak a megfilmesítés minkéntjén, de én szerencsére nem olvastam a könyvet - így tudtam élvezni ezt a színpompás kavalkádot és ezt a remek történetet.

2021.02.04 Kata

Imádom a filmeket. És engem nem zavart a bőrszín, se más. Csak, hogy egymás után megnézzem mind a 8 részt, mert hihetetlenül magával ragadt. Olvasom a könyvet, és teljesen más, de annyi mindent egy filmbe belezsúfolni nem is lehetne. A zenék valami ... Több

2021.04.15 ZSÓFI

Imádom, imádom, imádom!!!

2021.03.24 Daniko

Igen, láttam. Nagyon tetszett.