Challengers

A Challengers egy olyan verseny, amelyet a feltörekvő profi teniszezők számára szerveznek. Ez az a megmérettetés, ahol Art és Patrick kemény versenyt vívnak egymással. Kapcsolatuk mélyreható, mivel régóta ismerik egymást.
Korábban elválaszthatatlan barátok voltak, amíg nem találkoztak… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier (HU): 2024.04.25.
Forgalmazó: InterCom

2024.04.26 zeus1000

Őszintén szólva én valami sokkal ütősebbre számítottam, pedig nagyon erős szereposztást kapott a film. A történet viszont eléggé laposra sikerült.

2024.04.25 sandras87

Zendaya érezhetően rutinból nyomta le ez a szerepet, bár voltak a filmnek erős pillanatai, ennek ellenére mégsem maradt meg bennem anyira.

Guadagnino második együttműködése Trent Reznor és Atticus Ross zeneszerzőkkel a Csontok meg minden után.Szerző: csd

Guadagnino harmadik nagyjátékfilmes együttműködése Sayombhu Mukdeeprom thaiföldi operatőrrel.Szerző: csd

A film eredetileg a 2023-as Velencei Filmfesztivált nyitotta volna meg, de a színészek sztrájkja miatt egy hónappal a fesztivál előtt visszavonták a válogatásból. Szerző: csd

Patrick szerepére Austin Abrams, Jacob Elordi és Dominic Fike is szóba került, mielőtt Josh O'Connor kapta meg a szerepet.Szerző: csd

A tökéletes ütés
Ted Lasso