Durr, durr és csók

Kiss Kiss Bang Bang

2024.01.27 Erik Csok

Az utolsó cserkész 2.0

Hát, elképesztően jó kis film volt ez! Rég nevettem ennyit filmen, de nagyon jó szórakozást nyújtott, egyik kedvenc filmemre is hasonlít, Az utolsó cserkészre, de nem véletlenül, hiszen egy és ugyanaz az ember rendezte mindkét filmet, és ez meg is látszik. A karakterek nagyon jók, viccesek, és a jelenetek is, tényleg szakadni lehet a röhögéstől rajtuk helyenként, a kisebb akciók pedig csak jobbá teszik! Robert Downey Jr. és Val Kilmer is lejátsszák az égről a csillagokat, és Michelle Monaghan is ide sorolható, ő is nagyon jól játszik, és azta mindenit, de szép volt ebben a filmben (is)! Szóval, aki ki akar kapcsolódni, az nézze meg, jókat lehet rajta nevetni, a történet is izgalmas, és nagyon hamar elmegy vele az idő!

2017.11.19 indingo

Remek a film stílusa nagyon bírtam. El az alábeszélős dolog is tetszett. A története kellemesen zavaros. Robert Downey Jr. is remekül hozta a figurát.

2022.09.23 JRD

3,5*

Rengetegszer siklottam át a film felett, aztán egyszer véletlenül előtte ragadtam. Jókat nevettem és szinte már sajnáltam szerencsétlen főhősünket. Amolyan egyszer nézős, én mégis imádom ezt a filmet, talán azért, mert RDJ itt is önmagát adja úgy, hogy a karakter nem sérül. Hogy érdemes-e megnézni? Igen, nagyon is. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2017.11.30 Berto49

Első alkalommal 2008 január elsején láttam, az eltelt évek alatt nagyjából „kiművelődtem” a filmnézésben, de először nem igazán tetszett. Downey jr. sem volt a kedvencem, talán akkor láttam először. Most úgy gondolom, hogy tipikusan egy crazy jellegű... Több

2019.01.02 dailyfilmsan

Ez egy igazán jó vígjáték. Bármikor és bármennyiszer a vezényszó amivel jellemezni lehet. Természetesnek hatott minden mozdulat és nem éreztem klisésnek. Nem hiszem hogy lett volna benne bármi ami dejavuként hatott volna előzőkben megnézett krimi vag... Több

2018.04.09 Szilonka

Nagyon kusza és szövevényes történet, de a jó fajta, végig követhető típusból. Kicsit agyalni kell rajta. A szereposztása izgalmas nagyon jól megírtak a karakterek.

2020.02.26 elekm90

Szórakoztató és különleges stílusú krimi-vígjáték (bár azóta Shane Black megcsinálta a "Rendes fickók" című filmét, ami nagyjából ugyanez csak a 70-es években). Robert Downey Jr. és Val Kilmer párosa remekül működik, a legtöbb poén nagyon jó, bár a végére kicsit feleslegesen túl van csavarva. 8/10

2019.12.19 TomÁcs

Remek kis nyomozós, romantikus film. Nagyon jó a két színész együtt. A humora ütős.

2018.11.30 VvV

Meglepett a film. Jó a története, humoros és izgalmasak a karakterek.

2015.08.26 hsanya182

Én egy laza krimi-vígjátéként éltem meg a filmet. Öteltes, jók a szinészi alakítások, megy az őszinte balekoskodás. Kevés vígjátékot nézek meg, nincsen sok viszonyítási alapom, egynek elmegy! :)

2018.07.28 Norbi

Kellemes csalódásként éltem meg ezt a filmet. Remek volt a történet, és a színészek is megállták a helyüket. Kicsit kusza a sztori, de épp annyira, hogy még élvezhető legyen.

2018.05.02 Filmelemző

A színészként és forgatókönyviróként is zseniális Shane Black pusztitóan jó filmet készített 2005-ben a Kiss Kiss Bang Bang megrendezésekor. Ütősek a karakterek, eredetiek a poénok és lendületes a sztori is. Robert Downey Jr. pedig pályafutása egyik ... Több

2021.12.12 Lóri Ádámcsik

Igazából 1x nézhető, de jó a film. Jó színészek, jó karakterek, jó sztori.

2017.12.10 Greeta

Az eleje picit furcsa volt, kicsit szokni kellett ezt a stílust. 2005-ös a film, de csak a héten láttam. Nem is ismertem korábban. A története nagyon tetszett.