Gladiátor

Gladiator

2016.05.08 Cordelia Bennett

Látványos akciófilm, a Ben Hur modern rokona. Egyetemi vetítésen láttam először, feliratozva. Amikor az özvegy anyakirálynő (?), szóval a jó csaj úgy szólította Lucius nevű fiát, hogy: "Lúsösz", egyszerre szisszent fel a terem. :D Kár, hogy Crowe me... Több

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Nekem nem igazán jött át ez a film. Talán kicsit több érzelmet vártam. Újdonságot nem adott.

2015.07.27 Bekmeli

Annak ellenére hogy sokan istenítik, nekem nem tartozik a kedvenceim közé. Érzelmileg sem fogott meg, a színész sem tartozik a kedvenceim közé. Jobbra számítottam.

2015.02.20 Faarkaas

A többi történelmi filmhez képest kevésbé jó. Közepesnek mondanám, többször nem nézném meg. A színészi alakítás sem túl kiemelkedő. Egyszer nézős.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Kellenek az ilyen monumentális - Oscarra készült - alkotások. Összességében persze nem lehet panasz, jó színészek, jó játéka, de olyan sokat láttunk már belőlük, hogy igazából elférne valami meghökkentő, valami váratlan. Az egész film egy nagy NYILVÁNVALÓ.

2015.11.02 FilmesPéter

Ridley Scott legjobb filmje szerintem, ami elmondható Russel Crowe-ról is. Számomra nagyon megható volt, már az egész téma is egyébként felkeltette a figyelmem, ahogyan az akkori időben, az ókorban bántak az emberekkel Rómában, a gladiátorok korszaka... Több

2017.07.11 Kadinta

Amikor először láttam, elsírtam magam több helyen is a film alatt. Magával ragadó, izgalmas, kegyetlen, őszinte. Imádom.

2018.09.02 Barnabii44

Jó kis történelmi film.

2015.09.16 varjú

Teljesen középszerű filmnek tartom a Gladiátort, mert nem találtam benne semmi olyasmit, amit ne láttam volna már valahol. A zsarnok alakja, az árulás, a bosszú és az igazáért kiálló, nemes katona alakja az egyik legelcsépeltebb színészi és filmes al... Több

2015.03.10 kisslaszlo2

A főszereplők mind nagyot alakítanak, kivétel nélkül. Tartalmaz egy két klasszikus bakit is a film ezért csak 8/10

2015.02.10 Geezaa911

Nagyon jól ábrázolja az akkori világot. Szerintem az egyik legjobb történelmi film. Russell Crowe nevét ebben a filmben ismertem meg először.

2017.02.24 borii

Anyám 10 évesen vett rá, hogy belenézzek. Nem -bírtam túl sokáig. Még túl magas volt nekem és akkor nem is voltam jó állapotban. 12 évesen viszont rávettem magamat és 1x sem állítottam meg. Gyönyörű film ami megmutatja, hogy milyen volt akkor az élet. Nem bántam meg hogy megnéztem.

2015.02.05 tonic85

Igazi klasszikus film, látványos, izgalmas, kiváló színészekkel, zenékkel. Csak ajánlani tudom!

2015.01.26 Piper

Nagy film, jó rendezés, jó színészek, jelmez, díszlet, minden van ami szem szájnak ingere lehet.