Indiana Jones és a végzet temploma

Indiana Jones and the Temple of Doom

2024.02.10 hátadlegyenelöl

Azért látszik rajta az idő. Főleg az effekteken, de a történet bőven jó.

2017.03.09 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon jó kis kalandfilm, bármikor szívesen megnézem. Imádom a főszereplő karakterét, George Lucas nagyon jó kis történetet talált ennek a filmnek.

Harrison Ford ezt a sorozatot halhatatlanná tette.Nem is tudnám már mással elképzelni.időtálló,izgalmas,poénos,pazar képi világ,gyönyörű helyszínek. A kalap,és a kopott bőrkabát.... Csúcs!

2017.07.24 Deku

Elmondhatom, hogy nem lettem rajongója az Indiana Jones sorozatoknak pedig Harrison Ford jól játszik. Rémes lett ez az alkotás. Az első húsz percben még reménykedtem aztán már feladtam még azt is hogy talán kijön belőle valami emészthető dolog. Kegyetlen lett szerintem.

2017.03.09 GedyPapa

Nem tartozik a kedvenceim közé. Többet vártam a sorozattól az első rész után. Bár a templomban történő események belém égtek. De több volt ebben, mint amennyit kihoztak belőle..

2023.07.06 Timon

Tök jó folytatása volt az első résznek. Folytatásként meglehetősen bátor, nem siettek el benne semmit, és tetszettek a helyszínek. Na, nem feltétlenül az, ahol halálos csapdába estek, mondjuk akármilyen régi ez a film, végig hatóan izgalmas volt. Hát... Több

2015.05.12 ZeroHero

Szerintem is nagyon jó a második rész. Külön plusz pont, hogy nem ugyanazt a történetet akarta Spielberg és Lucas elmesélni, mint az első részben csak pepitában más "kinccsel". Unalmas lett volna, ha mindig csak a nácik a rosszak országokon át üldözv... Több

2020.11.25 elekm90

Az eredeti trilógiából talán a leggyengébb rész. Önmagában nem tett volna rosszat a környezetváltás a Nazi témához képest, de volt benne pár eléggé nevetséges jelenet, ami totál kizökkentett (pl. a rituálé).

2019.06.15 Ms. Akárki

Imádom a mai napig. Kultfilm. Harrison Ford miatt is annyira jó ez a kalandfilm. Izgalmas és pörgős és tökéletes színészi játék. Érdekes történelmi elemeket is megismerhetünk ráadásként. Könnyű belecsöppenni a történetbe és teljes mértékben kikapcsol. Akármikor jó választás ez a film. A zenéje pedig csodaszép.

2023.07.28 Lipót Testvér

A legjobb Indiana Jones film.

Tökéletes. Retró effektek, csajozás, Indiana Joneskodás, menőség a köbön. George Lucas, John Williams és Harrison Ford nagy alkotásainak egyike. Az undorító részek a legjobbak. Ilyen kényes női karakterek ma már nincsenek. Sajnos, pedig életszerű lenne.

2019.10.19 Artúr

Bohókás kis kalandfilm, átlagos karakterekkel

A maga idejében kellemes, szórakoztató és humoros kikapcsolódást jelenthetett ez a film. Számomra a párbeszédek eröltetettek voltak, a cselekmény elnyújtott, nem természetes. Akkor ajánlanám, ha valami kedves kis indi-filmre vágysz, de nem igazán tudsz odafigyelni, mert ki kell menni közben a mosást elindítani, átteni, vagy nyöszörög a gyerek és a tésztára is figyelni kell a sütőben.

2015.02.10 Milanman

Óriási kedvencem a sorozat, de talán ez a legkevésbé eredetire sikerült epizód mind közül. Kedvelem, de minőségben kilóg a többi közül.

2021.09.13 Di Canio

Nem ez a legjobb rész. Egyedül az utolsó kb. 20 perc, ami tetszik benne, az menti meg a filmet, addig átlagos.

2023.08.26 Ergit

Minden szempontból csak 5 csillagot kaphat!