Master
Ian McShane
John Leguizamo
Willem Dafoe
Bridget Moynahan

John Wick (Keanu Reeves) nem akar túl sokat, csupán nyugodt életet. Kutyája, sportkocsija, üres és hideg lakása éppen elég komfortot biztosít számára. Azonban egy nyugdíjas bérgyilkos nem hagyhatja szó nélkül, ha ártanak neki. Előkerülnek a régi fegyverek, és John bosszúhadjáratba kezd. Ő… Több

Premier (HU): 2014.11.13.
Több

2024.02.24 Schumy1

Ismét egy bosszúállós film, amiket én szeretek. Keanunak jól állt ez a szerep, a sztori jó, a megvalósítás is. A többi részt nem láttam.

2021.04.17 Yosihiro

John Wick 1.

Régebben láttam ezt a filmet, de most újra megnéztem. Vegyes érzelmek keringtem bennem a film végén. A drámai hatás átjött, az akció szintúgy, a látvány, azt hiszem, kimagasló, de mégis valami hiányzott. A történet jó, szépen fel van építve, és a vég... Teljes kritika

2015.05.13 rbernadett

Ez a film az égvilágon nem szól semmiről. Van ez a bizonyos John Wick, akinek lelövik a kutyáját és bosszúból, mert azt elhunyt kedvesétől kapta, szétlő mindenkit. Csak nem értem ezt miért 101 percen keresztül teszi.

2017.09.21 mamiéstöti2

Egyszer nézhető. Keanu Reeves jól mozog az ilyen érzéketlen filmekben, mivel nem túl széles a kifejezési skálája. A történet sem szolgál semmi újdonsággal.

2017.05.02 indingo

Nem volt rossz a film, de olyan érzése volt az embernek, mintha már látta volna. Kb. 10 hasonló film készült már a témában, úgyhogy nem voltam tőle elájulva.

Volt egy olyan terv, ahol a film címe Megvetés lett volna, és John karakterét egy jóval idősebb színész játszotta volna. Szerző: stevepisti

A film elején a kölyökkutya – egy Andy nevű beagle – a forgatáskor nyolc hetes volt.Szerző: Thibo84

Keanu Reeves karaktere a fegyverek és a harcművészetek mestere, ezért négy hónapon át napi nyolc óra edzett.Szerző: Thibo84

Michael Nyqvist egyik utolsó szerepe a halála előtt, 2017. június 27-én. 56 évesen hunyt el.Szerző: Thibo84

(2015. 08. 06.)
Hollywood legszomorúbb sztárja úgy pakolja kupacokba a hullákat, mint szorgos nagyi a fonalgombolyagokat. Mellesleg, ha egy szabóm lenne Keanuval, tuti szakítanék a kapucnis pólókkal. Több

(2019. 03. 13.)
A számolatlan hullagyártás akciófilmes bemutatása
Az alapsztori faék egyszerűségű, a film inkább látványosságában, mint mélyenszántó tartalmiságában annyira cool. Izgalmas minden scene és igazából végig nem lehetünk biztosak abban, hogy Wick sikerrel jár e majd a küldetése végén. A verekedések, párharcok, személyes küzdelmek, gondos alapossággal vannak megtervezve. A zene és háttéreffekt-hangzás ... Több