Ősharag - Oh-Mah legendája

Ősharag - Oh-Mah legendája

Primal Rage

Egy újdonsült pár egy vadregényes tájon utazik keresztül, amelyet rendkívül élveznek mindaddig, amíg kénytelenek nem lesznek szembenézni a vadon és titokzatos lényeinek valódi arcával.

(csd)

Premier: 2018.03.02.

2022.08.07 drg0602

Gyenge eresztés! Szörnyű!

Nagyon gyenge horrorfilmnek tartom. Kár ilyen filmre időt pazarolni! Szörnyű, értelmetlen brutalitás, amely számomra abszolút nem volt még izgalmas se. Elképesztő, furcsa, hogy a rendező időt szánt erre a borzalomra! Színészi teljesítmények még úgy elfogathatóak, de ha lehet ne nézzétek meg, mert nem érdemes, kár az időt pazarolni erre a borzalomra. Értékelés 2/10

2018.09.18 Márton

a nap véleménye

Egy titokzatos szörny régről

Egy két dolgot hallottam már erről a Primal Rage: The Legend of Oh-Man-ről, de legfőbbként egy dolog miatt voltam nagyon kíváncsi rá, az pedig maga Nagyláb vagy Jeti esetleg a filmben használt Oh-Man megjelenése. Valahogy mindig közel álltak a szívem... Teljes kritika

2020.01.19 BÉLA

Jó kis film ez.

Nekünk igenis bejött a film.

A filmet leginkább a kaliforniai Crescent City körül forgatták, két egymást követő év februárjában. Ezt az időt és helyet választották ki a várható szitálás és borús időjárási viszonyok miatt. A forgatás azonban a többéves kaliforniai aszály kezdetén kezdődött, és heteken keresztül ködgépekkel kellett dolgozniuk, és nagy drapériákkal akasztották meg a napfényt. Az első évben végül kissé esett az eső, de csak a forgatás utolsó napján.Szerző: Thibo84