N/A

Seize Them!

Seize Them!

2024.05.24 kabel

Pusztító alpáriság

Olyan kérdés merült fel bennem, amikor ezt a förmedvényt néztem, hogy mégis ki lehet a célcsoport itt. A viccek olyan 5-6 éves színvonalon mozognak, és a karakterek is ezt a szintet hozzák színészkedés terén, de a film meglepően erőszakos és véres helyenként, és obszcén, poénnak alig nevezhető mondatok is becsúsznak olykor. El nem tudom képzelni, ki tud ezen jól szórakozni. A film sajnos annyira gyenge és céltalan, hogy sokszor nem is értettem, ezek a többnyire ismert színészek mit gondoltak, amikor erre jelentkeztek. A karakterek utálhatóak és sekélyesek. A viccek nagyrészt erőltetett rámutatások vagy középkori kontraszt megjelenítések. Emellett még kimondottan ostobák is. Ez talán mind jó lenne egy 5-6 éves korosztályt célzó filmben, de itt a narratíva sokszor nem is tudja, mi akar lenni. Sokáig nem is tudtam, hogy ez egy vígjáték, annyira nem voltak értékelhető poénok. Nick Frost fogalmam sincs, mit csinál egy ilyen filmben, neki tényleg inkább egy új Cornetto trilógián kéne dolgoznia, hisz egy sokkal komolyabb színész.