Sejtcserés támadás

The Switch

2022.09.25 Fikatours_blogger

Az, hogy egy kiszámítható végkimenetelű romantikus filmhez ültem le, első pillanattól kezdve világos volt, mégis jól szórakoztam.

2017.05.02 indingo

Egész kellemes volt a film, a poén, hogy a kis srác tényleg hasonlított Batemanra. Helyes volt a film, sokat nevettünk rajta.

2017.05.31 Szilonka

Sokkal humorosabb filmre számítottam, de ez nem jelenti azt, hogy nem tetszett. Erős közepes sztori, jó szereposztás.

2017.03.24 rainman

Vígjátéknak erőtlen, drámának meg pláne! Kár érte, több volt benne!

2016.10.19 lolita13

nagyon jó, szórakoztató kis film aminek nem sablonos a története és tele vonal aranyos, humoros részekel

2020.06.24 kevelin

a kisfiú engem kifejezetten idegesített. igazából egyszer nézős esti hétvégi kikapcsolós film. Jennifer Aniston-t mondjuk mindig jó látni. de tipikus hollywoodi románc film. a sztori még érdekes is lenne, de valahogy a srác szerepébe jóval több is lehetett volna.

2015.05.26 zsanett0820

Megnéztem a filmet, pedig már az alapötlet eléggé elborzasztott. Szóval egy olyan dolgot vittek mozivászonra, ami akárhogy is nézzük, magánügy. Egy nagyon intim dolog, ami csak egy ilyen úton teherbe eső anyára tartozik. Attól végtére is el is tekint... Több

2017.08.04 batukán

A sztori és a nézők „keserves szenvedése” majdnem másfél órán át tart, mire végre történik valami cselekmény, így az utolsó 15 perc már-már élvezhető is.

2015.11.11 gihera81

Minden egyes pillanata kínosan kiszámítható a filmnek, előre ismerjük az elejét, közepét, végét, a fordulatokat, amelyek így ezzel tulajdonképpen jelentőségüket is vesztették.

2015.01.28 Diana

Ez a sztori nekem kicsit lerágott csont. Számtalan filmben eljátsszák ugyanezt.

2015.03.18 kaibence

Nem volt rossz, Jennifer Anistonos filmekre mindig vevő vagyok, ez sem okozott csalódást. Vicces, könnyed film volt.

2015.05.24 jazzy

Nagyon átlagos film volt. Szinte azt mondanám, közepes Jennifer Aniston. Újabban csupa ilyenben játszik, nem bír túllépni ezeken.

2015.03.06 Phalanx

Kiszámítható, panelekből építkező film. El lehet rajta röhögni egy kicsit, ha az ember nem unja már rettenetesen ezeket a fajta a poénokat, de én a magam részéről nem nagyon tudtam élvezni.