A mostohaapa 2.

A mostohaapa 2.

Stepfather II

Az első rész főhőse elhelyezkedik egy kisvárosban mint házassági tanácsadó. Nemsokára rátalál a szerelem, bár a kiszemeltet barátai megpróbálják lebeszélni a frigyről.

(mamiéstöti2)

Jonathan Brandis
Jonathan Brandis

2023.09.27 Slasher

Mostohaapa folytatás

Ezt a filmet pár hete láttam, és annyira megtetszett, hogy a legelső Stepfathernél jobbnak gondolom. Terry O'Quinn alakítása zseniális volt, és Meg Foster is benne volt az Elpusztíthatatlanok filmből. Ha továbbra is választanom kell, hogy melyiket kedvelem a Mostohaapa-filmek közül, akkor a Mostohaapa 2. filmet választanám, mert több a vér, jobban tetszett, mint az előző, és Jim Manzie zenéje is nagyszerű volt. Jeff Burr szerintem jó munkát végzett ezzel a filmmel, és ezt nagyon tudom ajánlani a horror rajongóknak!

2023.04.25 Kóborló

a nap véleménye

Visszatér az őrült családbarát mostohaapa

Jó pár napja volt szerencsém az 1987-ben bemutatott első részéhez ennek a szériának, és ha nem is voltam maradéktalanul megelégedve az első felvonásával, de nem bántam meg a megtekintésére fordított közel másfél órát. Emiatt jutottam végül arra az el... Teljes kritika

2017.04.23 UmpaLumpa

Szerintem a második rész jobban sikerült mint az előző. Az alakítások egyszerűen sokkal jobban átéltek, így egy kicsit félelmetesebb is. Persze a sztori még így sincs túlbonyolítva, de nem is igazán éreztem a hiányát ennek.

2018.07.10 Gwen_mot

Irtó gyenge film, már majdhogynem az az agyatlan és céltalan történet, amit csak teljes kikapcsol állapotban tud élvezni az ember. Szerintem nem veszít sokat az, aki egyszerűen csak passzolja ezt a filmet.

A film forgatását 1988 novemberében kezdték meg és 1989 januárjára fejezték be.Szerző: Kóborló

Miután a producerek a kirúgták a film rendezőjét, Jeff Burrt, Max Reid fejezte be a film elkészítését.Szerző: Kóborló

Season Hubley színésznő neve is felmerült a filmbéli Carol szerepére, de végül mégsem őt választották ki erre, viszont a színésznő végül szerepet kapott a harmadik részben.Szerző: Kóborló

A filmbéli Carol szerepére eredetileg Kay Lenz színésznőt szerették volna leszerződtetni, de végül a színésznő nem vállalta el a szerepet.Szerző: Kóborló