Gyanú

Gyanú

Suspicion

Öt teljesen átlagos angolt meggyanusítanak egy gazdag amerikai üzletember elrablásával. Kétségbeesett versenybe kezdenek az idővel, hogy bebizonyítsák ártatlanságukat - de vajon hallgat rájuk valaki? Egyáltalán az igazat… Több

Forgatókönyvíró: Rob Williams
Premier: 2022.02.04. | Apple TV+ (2022.02.04.)

Kunal Nayyar
Georgina Campbell
Elizabeth Henstridge

KULCSSZAVAK

2023.03.31 Robinson76

A False Flag koppintása

Ez a széria a 2015. évben megjelent Hamis zászló (False Flag) című sorozat nyomán készült, olyannyira, hogy tulajdonképpen teljes koppintása az izraeli sorozatnak. Az eredeti Hamis zászló (aminek jelentése egyébként ebben a formában: megtévesztés, félrevezetés) története szerint öt, hétköznapinak tűnő izraelit vádolnak meg azzal, hogy elrabolták az iráni védelmi minisztert, amiről ők maguk is csak a sajtóból értesültek. Itt, a Gyanúban a sztori hasonló: minimális, apró eltérések ugyan mutatkoztak, de a kérdés így is csak annyi volt, tud-e valami újat mutatni a széria a Hamis zászló sztorija után? Nekem nem tudott, így számomra vesztett a vonzerejéből is az eredeti sorozattal szemben. Éppen ezért csak jóra értékeltem, és inkább az izraeli elődöt, a False Flaget ajánlom megnézésre.

2023.03.28 Török389133

Az első öt rész elég érdekes, folyamatosan tudunk meg egyre érdekesebb dolgokat, és egyre összetettebb lesz a történet, de a végére már nem működtek annyira a meglepőnek szánt dolgok.

2022.02.04 tomrocky

Láttam az első két epizódot, és azt kell mondanom, hogy nagyon érdekes sorozat. Alig várom, hogy megnézzem a következő részeket! Nagyon tetszik, ahogyan a feszültség épül, és már kezdünk azon gondolkodni, hogy ki lehet a tettes! Nézzétek meg, mert megérdemli!

2020 márciusában az Egyesült Királyságban állítólag megkezdődött a Gyanú produkciója, de a COVID-19 világjárvány miatt fel kellett függeszteni. 2020 szeptemberében az Apple a jelentések szerint arra készült, hogy újraindítsa a forgatásokat Angliában, és a megerősítések szerint a forgatás 2020 novemberében kezdődött meg Brixhamben. A forgatás 2021 májusában New Yorkban is zajlott, ahol több szereplőt is láttak a forgatáson a Central Parkban, a Washington Square Parkban és az Upper East Side-on. Az első évad forgatása 2021. május 18-án fejeződött be.Szerző: Hupka Adrián

Bebörtönözve
2020