Tammy Faye szemei

The Eyes of Tammy Faye

Jim Bakker 2020-ban étrendkiegészítőket kezdett árusítani, melyeket csodaszerként hirdetett a Covid 19-járvány ellen. A New York-i ügyészség felszólította tevékenysége leállítására.Szerző: Artemisia

Jim Bakker 1996-os Tévedtem című könyvében elismeri, hogy csak a börtönben ülve olvasta végig a Bibliát.Szerző: Artemisia

Jim és Tammy Faye lánya, Tammy Sue Bakker 1970 márciusában, míg fiuk, James Charles "Jay" Bakker 1975 decemberében született.Szerző: Artemisia

Jim Bakker és Tammy Faye válását 1992. március 13-án mondták ki, mintegy 31 évnyi házasság után.Szerző: Artemisia

Jim Bakker második feleségével, Lori Bakkerrel 2002-ben öt gyereket fogadott örökbe.Szerző: Artemisia

Jim Bakker 1942. január 2-án született Michiganban.Szerző: Artemisia

Jim Bakker 2003-ban, második feleségével, Lori Bakkerrel indította el műsorát New Jim Bakker Show címmel.Szerző: Artemisia

A Jim és Tammy által létrehozott Haritage USA fénykorában az Egyesült Államok harmadik leglátogatottabb élményparkja lett a Disney World és a Disneyland után.Szerző: Artemisia

Tammy Faye egy nappal a halála előtt, 2007. július 19-én a Larry King Show élő adásában búcsúzott el a nézőktől.Szerző: Artemisia

Tammy Faye történetét többek között színpadi musicalben is feldolgozták. A Tammy Faye c. darab 2006-ban jelent meg.Szerző: Artemisia

Tammy Faye 2007. július 20-án hunyt el, rákban.Szerző: Artemisia

Tammy Faye-t 1996-ban vastagbélrákkal diagnosztizálták, ami 2004-ben tüdőáttétet képzett.Szerző: Artemisia

Tammy Faye második férjét, Roe Messnert 1996-ban - szintén csalás miatt - 27 hónap börtönre ítélték.Szerző: Artemisia