Tündérországban mostanában egyre furcsább dolgok történnek, s mögöttük minden esetben Irisz királynő kisfia, Lala áll. Most például ismét eltűnt, s ráadásul elvitte a királynő konvertorát, mellyel tetszés szerint átalakíthatja magát bármiféle élőlénnyé. És ez még a… Több

FILMINFÓ
KULCSSZAVAK
Gyerekkorom nagy kedvence. Hihetetlen, hogy ezt ugyanaz a Szabó Magda írta, aki az Ajtókat. Nagyon kedves ugyanakkor sok-sok mondandóval rendelkező történet. Bár a film képi világa nekem nem igazán tetszett, de ettől eltekintve nagyon jól szórakoztam.
Gyerekkorom kedves meséje, ma már esetlennek tűnő trükkfelvételekkel, drámai történésekkel. A kis tündérkirályfinak sem könnyű egy idegen világban. Szabó Magda neve a minőséget jelenti filmben is.